Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vizet nem szerető babának mit...

Vizet nem szerető babának mit adnál: hígított 100% gyümölcslevet vagy hűtve tiszta gyümölcs teát?

Figyelt kérdés
Próbálom én próbálom, de abszolút nem issza a vizet a fiam.. Mi lehet az alternatíva?
2017. okt. 6. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha baba akkor semmit. Így lehet elrontani Ha szomjas lenne, meginná. Amíg nem 100 %-ban szilárd ételt eszik (és nincs 40 fokos hőség vagy nem lázas), akkor rá lehet bízni.


Mi végkísérleteztünk mindent, semmit nem ivott jobban, mint a vizet, csak kínlódtunk. Aztán jött a forróság és magától nyakalta. Ha visszamehetnék, nem kapnék ifarktust

2017. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmúlt 9 hónapos és napközben csak főzeléket és fél szilárd dolgokat eszik. Épp hogy megvan az előírt napi 500 ml folyadék..
2017. okt. 6. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Vízzel hígított frissen facsart gyümölcsből készült levet adok neki. 11 hós.
2017. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

1-es, sajnos ez nem minden gyereknél van így. Az én lánykám a 40 fokos melegben, mikor már a kiszáradás kezdeti jeleit mutatta, sem itta meg a vizet. Igaz, ő mást sem szívesen ivott, vizet meg egyáltalán nem. Én minél kisebb cukortartalmú italt választanék, a legjobb alternatíva szerintem cukrozatlan gyümölcstea, ha azt megissza. Abból is jobb a nem filteres (azok általában ízesített feketeteák).

Nálunk csak akkor lett könnyebb a helyzet, mikor már meg lehetett vele beszélni, hogy egy pohár folyadékot mindenképpen meg kell inni evéshez, és néha vizet is kell inni.

2017. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megissza akkor a gyumolcstesa. Esetleg ízesített szénsavmentes ásványvíz? Ha az beválik lehet otthon vízbe gyümölcsöket tenni, átveszi enyhén az izet
2017. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem jobb a higított gyümölcslé csak nem mindegy milyen. Általad facsart, vagy olyan bolti, ami nincs tele mindennel ami nem oda való, én a rossmannban vettem amúgy a fél literes babáknak valót de biztosan lehet kapni nagyobb kiszerelésben is máshol olyat, ami tényleg csak gyümölcslé.
2017. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!