Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ebred fel sirva a 2...

Miert ebred fel sirva a 2 eves babam minden hajnalban?

Figyelt kérdés

Este 9kor megy aludni, mellettem alszik a kisagyban.

Kb ejjel 2ig csendben alszik, aztan hajnalban elkezd felsirni. Majd visszaalszik.

(Nem hiszem, hogy ez a pavor nevu alvaszavar)

Aztan ez az egesz ugy nez ki, hogy van amikor csak 1-2x sir fel, van amikor ejjel kettotol egeszen felkelesig.

Van amikor rendesen magahoz ter, es ugy sirdogal.

Nem kezdem el babusgatni, mert eleve ugy tanitottam neki kicsi koratol kezdve, hogy ha ejjel felsir akkor magatol aludjon vissza.

Mi lehet ez?

Osszefugghet az aznapi dolgokkal? Pl tegnap itt volt az anyos meg a 3 gyereke akik meglehetosen rosszak es a lanykam tuti h zaklatott lett miattuk.

Szoval az ilyen idegrendszerre hato esemenyek befolyasolhatjak a felsirasat? Vagy az hogy kimerulten megy aludni?


2017. okt. 7. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert babának tartod, holott 1 éve nem az.
2017. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
2 eves baba ?? Az milyen ?
2017. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyeb okos es epito jellegu hozzaszolas?
2017. okt. 7. 09:41
 4/13 A kérdező kommentje:

Tipikus magyar igen tanult es intelligens magatartas. Ha segiteni nem tudok, akkor idejovok es beszolok...

Minositsed eloszor magad es ha nalad minden oke akkor se szolj be masnak.

Edesanyukad baba es kisgyerek korodban nem tanitott meg arra, hogy embertarsadnak beszolni modortalansag?

2017. okt. 7. 09:43
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk is hasonló problémák vannak, de szerintem nem jelent bajt. Én arra gondolok,hogy rosszat álmodik olyankor és/vagy felébred és fél a sötétben. Én megölelem, érzi, hogy ott vagyok és egyből megnyugszik. Volt, hogy megitattam vagy pelust is cseréltem neki. Néha attól nem tud jól aludni, hogy szomjas lesz vagy tele a pelus....

A troll válaszokkal nem érdemes foglalkozni. Sajnálom azokat, akik kényszert éreznek jelentéktelen apróságokba belekötni, mert nincs mivel foglalkozzanak, nincs semmiben sikerélményük ezért mást próbálnak degradálni....

2017. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Mert az ám nagyon intelligens észre vall, aki a két éves gyerekét még babának tartja. :D
2017. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minden este? Régóta? Nekem a 2 évesem 1 hete kezdte. Már fehérlik az ínye, az utolsó 4 foga van még hátra. 1-3 között kel minden este. Sírva kel és jön át hozzánk.
2017. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
6-nak: Nem lehet az intelligenciát mérni abból, hogy valaki a 2 éves gyermekét babának nevezi egy kérdés kiírásánál. Abból inkább, hogy valakit ez ragad meg a kérdésből és ezen lovagol, neadj isten ezért lepontoz :-)
2017. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gyoker az osszes aki ide teved es trollkodik. De uzenem annak akit ez hoz lazba. Kiirok meg egy nektek tetszo kerdest, szolok hogy melyik az es ugy trollkodjatol szet ahogy nektek jol esik.

Na benne vagytok??

2017. okt. 8. 09:56
 10/13 A kérdező kommentje:

Amugy elkepzelem az ilyen anyukakat (?) akik arra izgulnak, a ferjuk izgatasa hianyaban (szegenykek de sajnallak titeket), hogy ott ulnek ezek az anyukak a monitor elott, szotyiznak nagy izgalmukba es megfeszulve varjak, hogy valaki kiirjon egy kerdest amibe bele lehet kotni.

Hoppa meg van a kerdes, feltette valaki, ahh mehet a trollkodas, szotyit letesz, kez a billentyuzeten es ezerrel irjak az offokat es nyomjak a **** rizsat..

Na de mindezt azert mert apuka nem hajlando megnyomatni anyukat es a bennuk levo igen nagy frusztraciot mas emberen adjak le..

Hat ha nektek ez ekkora oromet okoz, akkor gyerunk...

2017. okt. 8. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!