Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babával elmennél...

5 hetes babával elmennél keresztelőre, ha étterembe lenne utána az ebéd?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem igazán, mert ekkora gyereknek már a keresztelö sem való - sok idegennel-, de étterembe semmiképpen, mert csak zavarná a vendégsereget is, meg neki is csak stressz lenne az egész. (meg neked is)
2017. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
2017. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ milyen a baba. Pl sokszor látok nagyáruházakban nagyon pici babákat. Alszanak. Nem sír, nem ordít. Illetve attól is függne kinek a keresztelöjére megyek. Mennyire közeli rokonok, mennyire közeli, szoros a kapcsolat. De ha a baba nem bírja akkor nem.
2017. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha van lehetőséged félrevonulni ha csendre vágyna a baba, vagy rugalmasak vagytok annyira, hogy kreatívan megoldod az etetését, akkor én hordozókendővel elmennék vele. Legtöbbször úgyis alszanak ilyenkor még. Ha enni, aludni, tiszta pelenkát kapni tud, akkor nincs gond. Ha te tudsz úgy enni, hogy kendőben van, akkor végképp.

Az emberek így biztosan nem tapogatják majd, a templomban a test melegeddel melegíted amúgy is (meg gondolom felöltöztök rendesen), veled lesz.


Akkor nem mennék el, ha másik városban lenne, nem lenne lehetőségünk azt mondani: ennyit bírtunk, hazamegyünk.

2017. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Semmiképpen
2017. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ milyen a baba. Az én babámmal el lehetett volna menni, csak evett aludt, akár bombát is robbanthattak volna mellette, arra sem ébredt volna fel.

Attól is függ, hogy az étteremben milyen lehetőségek vannak. Van-e valami kis zug, ahol szopizhat (ha tápszeres, akkor nyilván mindegy), van-e pelenkázó, lehet-e kint sétálni vele stb.

2017. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt babával igen.

Egy már lesz ott úgy is, gondolom nem felnőtt lesz, akit keresztelnek. Úgyhogy valószínűleg bababarát éttermet keresnek.

Legfeljebb ha mégsem bírja a pici, akkor kimented magad és hazamentek.

2017. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Persze , nem vagyok begyoposodott.
2017. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Persze, az én lányommal simán elindulnék. :)


De ez szerintem nem begyepesedettség kérdése. Vannak babák, akikkel a világ végére is el lehet menni, a lényeg csak az, hogy kapjanak kaját időben. Más picikkel meg egy félórás autóút is kihívás, a barátnőmék pl. a babájuk 1 éves koráig alig bírtak beülni akár egy kávéra, mert ahogy megálltak a babakocsival, a gyerek ordított. Annak meg nem láttam volna értelmét, hogy azért menjünk el kiöltözve, hogy végigordítsa az egészet és mi se tudjuk megenni nyuiban egy fogást.

2017. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 hetesen kereszteltettük a gyerekünket, az ebédet végigaludta. Vedd figyelembe mennyit alszik, zavarja e a hang stb.
2017. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!