Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek volt/van altató zsiráf...

Akinek volt/van altató zsiráf mondana véleményt? Tényleg 15percig játsza a zenét? Videókat néztünk de ott 5másodpercenként nyomkodták mert leállt a zene.

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Fisher Priceos zsirafkoma, akkor 5 percig vilagit, es kb 30 percig zenel (vagy csak nekem tunik ilyen hosszunak?🤔😄). Velemeny, hmmm, szereti a gyerek, de mi egyuttalszunk, igy az alvoallatkaja en vagyok. Szokta neha hurcolaszni, meg nyomkodja, de meglenne nelkule is. A zenek kellemesek, dallam es hangero szempontjabol is, ahogy a fenye is. Szep is, jo is, de az en testkozelemet nem potolna neki. Van egy zenelo-vilagito nagy kutyusa is, az csak 5 percig zenel es 10 percig vilagit, azt talan jobban szereti, olelgeti, meg neha vitte azt is magaval.
2017. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk anno ilyet. Először én is 5 másodpercenként nyomkodtam, de eznormálisan valami bemutató mód, a boltokban nyomkodáshoz, az első ki és bekapcsolás után már tényleg 15 percet zenél. Az én lányomat sose érdekelte túlzottan, el meg pláne nem aludt tőle. Ő is csak anyával, cicin aludt.
2017. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes válaszod.☺


Igen , tudom , hogy a testközelséget nem pótolja (semmi) de a fiam kiságyban alszik így ötletnek gondoltam , hogy (ha nem is azonnal , mert idő kell amíg megszereti) legyen egy kedvenc alvó állatkája. Plüssöket önmagába nem igazán szereti , néha eljátszik velük de a kiságyból ki szokta őket dobálni.😀 Hátha ez tetszene neki. Vagy csak én érzem úgy , hogy egyedül alszik. Igen a Fisher Price-osra gondoltam.☺

2017. okt. 7. 21:52
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is. ☺

Lehet a fiam se lesz oda érte..de kitudja. Próba cseresznye.😀

Óh szóval ilyen trükkje van? Köszi , hogy mondtad(írtad). ☺

2017. okt. 7. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!