Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszan azoptato anyukak,...

Hosszan azoptato anyukak, mennyit vartatok a kovetkezo gyerekre?

Figyelt kérdés

Mennyi lett a korkulonbseg?


Olyanok valasza erdekel, akik aktivan szoptattak a nagyobbik gyereket, mikor a kicsi osszejott.



2017. okt. 8. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a napokban teszteltem pozitívat, de dokinál még nem voltam, úgyh reméljük tényleg lesz kistesó. A fiam 19 hónapos, még mindig szopizik napi 4x kb. A ciklusom visszatért 8 hónapos korában, de aztán abbamaradt pár hónap múlva, akkortól sokat kelt éjszaka. 1 hónapja leszoktattam az éjszakai szopiról, rá 2 hétre már éreztem a peteérést, és most vagyok pé után 17 nappal.
2017. okt. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éves koráig terveztem szoptatni így akkor kezdtünk bele a tesó projektbe. Elsőre összejött a tesó és eléggé fájt ha szoptattam így abba is maradt a szoptatás. Tehát 2 évet vártunk.
2017. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Ahh, ez az ejszakai szopi... 19 honapos a gyerekem, 5-8 orakat mar eleg sokszor egybenalszik, de meg gyakori a 3-4 szopi is ejjel. En tartok tole, hogy sokkal nehezebb lenne visszaaltatni.

2017. okt. 9. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A második gyerekemet kerek 2éves korában próbáltam kicsit korlátozva szoptatni, (elég lett az éjszakai maratonokból), két éjszakát bírtam ki, az elsőn még egész könnyen vette a megvonást és mindössze egy órát küzdöttünk az elalvással, a másodikon már két órán át nyöszörgött-sírt szegénykém felváltva, úgyhogy mindkettőnk nagy örömére végül újra kapott a következő este. Nappal nem korlátoztam. De ennyi is elég volt ahhoz,hogy beinduljon a rendszer, terhes is lettem, nemsokára szülök :) a szopi meg azóta is tart, bár éjjel már alszik szépen, végig és nappal is alig jut eszébe, de az a kevés összebújás nagyon kell neki és nekem is, érzékeny a lelkem és látszik rajta hogy teljesen kitaszítva érzi magát, ha netán visszautasítom. 33 hónap lesz várhatóan a korkülönbség. Sok sikert nektek!
2017. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 13 hónapos volt, amikor megfogant a kisányom. Éjjel még aktívan (2-4 alkalommal) szopizott. Az újabb fogantatást követően még 3 hónapig vígan szopizott a kisfiam, aztén egyre érzékenyebb lett a mellem, úgyhogy próbáltam lebeszélni. Gond nélkül elválasztotta magát, akkor volt 16 hónapos.
2017. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20 hónaposom van, 7 hetes terhes vagyok. Sajnos sehigy sem tudom leszoktatni az elalvás előtti és az éjjeli szopiról:(
2017. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Feleségem több mint 2 éves koráig szoptatta lányunkat,s akkor már 5-6 hónapos terhes volt.Így lett 2 és 1/2 év köztük...Szerintem ideális korkülönbség,még nem túl sok,de nem is nagyon közeli...
2017. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!