Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg, ugye másnál...

Nyugtassatok meg, ugye másnál is van ilyen és nem komoly? Hőemelkedés és talán fog kérdés?

Figyelt kérdés

Babámnak két napja folyik az orra, folyamatosan megy az orrszívó. Két nap után, ma közel 38 fokot mértem neki (popsiban és hónaljban is ellenőriztem többször).

A kedve jó, játszik, szokásos időket alszik és sokat eszik.

Pár napja tört át egy felső foga, de több szomszédos fehér már az íny alatt..


Ez akkor lehet a fogai miatt van? Vagy a nátha megfázás is ilyen?

Körülbelül mennyi időn belül derül ki hogy betegségről van-e szó?

Betegen is jókedvűek jó evőek a babák?

9 és fél hónapos.



2017. okt. 9. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam se fogzáskor, se betegségkor nem volt jókedvű úgyhogy erre nem tudok mit mondani. Neki fogzáskor hőemelkedése se volt sose de a betegségek is egyértelmű tünetekkel jöttek, pl köhögés. Hogy mikor derül ki? Ha a fogak áttöréséig tartanak a tünetek, akkor lehet amiatt volt. Mint nálunk a napi 5-6 nagyon híg széklet szemfogaknál, amint áttört az utolsó, azonnal visszaállt a napi 1-2 széklet. Orrfolyás és hőemelkedés elméletileg mindkettő lehet, de pont most lehet esélyesebb a nátha, szezonja van. :/
2017. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy semmi esetre se komoly, egy nátha miatt sem kell aggódni. :)
2017. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem náthás inkább, de nyugi, attól sem kell megijedni. Ahogy írod,semmi baja, játszik, ilyen esedben nincs is nagyon teendő az orrszíváson kívül. Lázat elég akkor csillapítani, ha láthatóan lenyomja, rosszul van tőle.
2017. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a 3.nal rendszeresen kiseri "natha" a fogakat.

De az mas,mint a megfazasos natha.nem az a suru,sargas zoldes trutyi.inkabb vizszeru,higabb.

Lazas tipus,igy 38 felett is volt mar a laza fog miatt.enni sem eszik ha foga jon.

Most 4 ragoja jon egyszerre es ezek mar a fulere is ramentek.szinten lazzal es nathaval.

Megsem tudom osszeteveszteni betegseggel.betegsegnel sokkal nyomottabb,bagyadtabb.fogzasnal hiaba folyik az orra,van egy kicsi laza akkor is jatszik szepen nyugodtan.max az alvas megy nehezebben az orra miatt.

Par nap alatt enyhulnie kell a tuneteknek ha fog miatt voltak.

Ha nem mulnak 3-4 nap alatt sem,akkor erdemes orvoshoz vinni.

Sima nathaval en amugy sem megyek elobb dokihoz,csak ha extra magas a laza,es ha nem javul par alatt utan sem.

2017. okt. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!