Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki kisbabaként...

Van itt olyan aki kisbabaként körülmetéltette a fiát? Lett előnye? Esetleg nagyobb korában, hogy reagált rá?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Metéltesd te körül a csiklódat. Normális ember nem csonkíttatja jó ok nélkül a gyerekét.
2017. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Jaj .... Ha csak nem valami súlyos beteg eszembe nem jutna . Kizárólag ha muszáj eü okokból,de nem hallottam eddig senkitől akit ismerek ,hogy ezt tette volna a gyerekkel.
2017. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen sajnos műteni kell mert felpuffad a kukija, begyullad. Ebből 2x is kórház lett.

De félek ő ezt megbánná felnőtt korában.

2017. okt. 9. 23:03
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Komolyan gondolkozol ezen? Nem sértésből kérdezem, tényleg érdekel, mert nagyon fura, hogy a csonkítás ezen fajtája még mindig téma és felmerül egy leendő szülő fejében. Honnan jött az ötlet? Vallási vagy egészségügyi megfontolásból?


Egyébként - bár nekünk kislányunk lesz - meg sem fordulna a fejemben, egyrészt frissen nagyon sajnálnám, nem okoznék neki direkt szenvedést, másrészt nem látom a praktikus oldalát, hiszen rendes mosakodással semmilyen eü. kockázata nincs manapság a fityma meglétének. Harmadrészt nőként belegondolva, nem tudom, hogy reagáltam volna, ha anno a férjem letolja a gatyáját és körül van metélve. Nem tartom esztétikusnak, és bár remélem bőven odébb van még, de nem szeretném előre tönkretenni a gyerekem szexuális életét.

2017. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, sokáig pötyögtem, közben írtál választ. Ilyen esetben lehet, hogy elgondolkoznék a dolgon, de ha nem muszáj, akkor sem vágatnám le az egészet.
2017. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
De ha mindjárt írtad volna hogy baj van a kisfiúval nem lett volna jobb ? Egyértelmű hogy csak úgy hecc meg vallási akármi miatt tuti hogy nem . Így viszont nem tudom mit tennék. Nincs más lehetőség? Vagy másik orvos tanácsát kérni esetleg? Ha a párom így járt volna ,biztos elcsodálkoztam volna ,de nem feltétlenül hátrány legalábbis nekem . Mivel erről nem tehet. Fiúknak inkább sérti a lelki világát,gondolom én . Mint említettem nem ismerek ilyen esetet.
2017. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Igazából előnye tényleg semmi nincs, csak hátránya. Előnye max. annak van, aki nem akar rendesen tisztálkodni... a fakultatív metélést én hülyeségnek tartom, főleg úgy, ha egy babáról, gyerekről van szó, aki azt se tudja mi az, és a feje felett eldöntik, hogy milyen legyen a farka. Ha valaki szerint az olyan jó, akkor is ki lehet várni, hogy majd felnő és ha úgy vágyik rá, akkor majd megcsináltatja magának, nincs lemaradva semmiről, ezt bármikor meg lehet csinálni, ellenben a fordítottjára nincs lehetőség, ha ő felnőve úgy érzi, hogy jobb lenne, ha lenne fitymája.


Viszont ha gond van vele és nem kerülhető el a műtét, akkor ez van, mást úgyse tudsz csinálni, metélt lesz szegényke.

2017. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Egy ismerősöm körülmetéltette a fiát "félig"..Nem tudom, ez pontosan mit fedett, nem láttam és nem kérdeztem rá. Az okot sem tudom (vallás vagy eü)

De a kisfiú még 4 évesen is gyakran panaszkodott, hogy fáj a kukija, s az apa szerint ettől és nagyon megbánta.

2017. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt metélt pasim, nekem nem különösebben tetszett és amiatt, hogy érzéketlenebb volt valamelyest durvább is volt a szexben mint mások. Persze ki mit mond, hogy ez nem is azért van meg izé, hát mindenki eldönti mit gondol erről. Mindenesetre őt felnőttként metélték körül eü gond miatt muszáj volt, így aztán ő tudta és mondta is, hogy milyen volt előtte és utána és nem szerette, hogy körül lett metélve, azt mondta előtte sokkal jobb volt, csak nem volt választási lehetősége.
2017. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt egy párom, aki iszonyat gátlásos volt e miatt. 24 évvesen vezsítette el a szűzességeét. Egy jóképű, okos, jómódú férfi volt egyébként.


Nagyon-nagyon meggondolnám.

2017. okt. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!