Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos iker babáim hasfájás...

2 hónapos iker babáim hasfájására milyen megoldás lehetne még?

Figyelt kérdés

Hetek óta küzdünk a pocakfájással.. oda figyelek arra mit eszek de hiába.. az espumizan nem igazán használ..az infacol sem.. most a grape water angol vizzel probálkozunk de a kislányom nem hajlando lenyelni..amit le nyel azt vissza oklendezi, kiköpi..

belekeverem egy kis tápszerbe (mivel ikrek igy napi 1-2-szer tápszert kapnak hogy tudjon pihenni a cici) ugy megissza de azota bukik vissza sokszor meg ha nem kap angol vizet akkor is.. ilyen előtte nem volt.. ez normális?

valami ötlet, praktika?


2017. okt. 11. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Bigaiaát szokták még javasolni, de sajnos leginkább a bűvös 3 nónap segít. Nálunk extra hasfájós volt.
2017. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nálunk is extra hasfájósak ráadásul ketten egyszerre.. szenvednek, erölködnek, sirnak szegénykéim elég sokat..a szélcsővel se megyünk sokra sajnos..
2017. okt. 11. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
laktóz érzékeny van a családban? laktáz cseppeket próbáltad?
2017. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gripe water okozhat bukást (talán az ánízs benne), szerintem ne erőltesd.

Lactase comfort, biogaia esetleg, utóbbinak napok is kellenek, mire van javulás, ha van.

2017. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szelcsovet mennyi udeig alkalmazod?

Nekem egyszer mondta a doki, hogy 20 percig csinaljam, mert kb ennyi ido alatt urul ki a felgyulemlett gaz a belrendszerben. Na addig ugyan sose csinaltam de 5-10 perc alatt jol le tudtam ereszteni a gyereket! Mintha elvagtak volna a szenvedest!

2017. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Colief cseppek +espumisan

Ez használ csak nálunk.

Lehet még kömény teát próbálni.

2017. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az en nagyon hasfajós fiamnak is a Biogaia segitett!

Próbaljatok meg, hátha bejön.

Infacol, colief es tarsai nalunk hatastalanok voltak.

2017. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!