Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta megszültetek miben...

Mióta megszültetek miben vagytok éjszaka?

Figyelt kérdés
Mármint ha még kell kelni a gyerekhez? Mi pucéralvók vagyunk, de gondolom éjszaka közepén nem lesz kedvem öltözködni, viszont imádunk pucéran összebújva elaludni...Ki h csinálja?
2017. okt. 11. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Szoptatós hálóingben aludtam, plusz szoptatós melltartóban mert sokszor elöntött a tej. Most egy pólóban. Ha nem akarsz felvenni semmit, tegyél köntöst az ágy mellé abba gyorsan bele tudsz bújni. De egy időre erről le kell majd szoknotok amikor éjjel vagy hajnalbam bevágódik majd mellétek a gyerek mert rosszat álmodott/vihar van/látta a mumust piros sálban. :D Legalábbis minket zavarna ha ilyenkor pucérak lennénk.
2017. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Szopatós hálóing, nyáron laza, spagettipántos alvós top, amiből bármikor előkapom a mellem. De egyébként nem kell szégyenlősködni a gyerek előtt, semmi nem lesz, ha meglát meztelenül, sőt... :)
2017. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Gyermekágyasan biztos nem fogsz pucérkodni, mivel tampon tilos.

Ha folyik a tej a melledből, az se túl kellemes.


Egyébként hálóingben.

2017. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Szoptatos haloingben.
2017. okt. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

gyermekágyas időszak elég logikus, ha arra vagyok kíváncsi konkrétan azt kérdezem. Annyira gagyi nem vagyok.:)

meztelenül nem aludnék,amíg megvan az esélye h átjön hozzánk az ágyba. ha már nem szoptatok akkor egy rövidujju felsőbe gondoltam aludni meg bugyiba vagy vannak ha jólláttam rövid pizsamanacik és abban.:)


csak sosem tudtam elképzelni ki miben van, és milyen leszokni a pucérkodásról.:)

császáros leszek,tehár a hálóing praktikus is lehet jobb mint egy nadrág.

2017. okt. 12. 07:07
 6/16 A kérdező kommentje:
ja és köszi mindenkinek a válaszokat.:) szoptatós hűálóinget mindenképp beszerzek.:)
2017. okt. 12. 07:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen sima póló is jó, felhajtod és már szoptathatsz is. Babaként biztos nem fogja érdekelni, mi van rajtad vagy mi nincs. Inkább abból lehet probléma totyogós kortól, hogy neki miért kell felöltöznie, ha neked nem.

Egyébként igaza van elsőnek, gyerektől függ, akad, amelyik még iskolásként is rendszeresen vagy csak olykor megjelenik. De ez majd úgyis csak élesben alakul, mennyire tudjátok folytatni az eddigi szokásaitokat.

2017. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A kisfiam lassan 5 éves, sokáig gyönyörűen aludt a szobájában az ágyában, most kábé 2 hónapja minden éjjel ébred, és átjön közénk, fél a sötétben. Szval valóban hosszú évekre készülj!

A tejcsöpögés szintén nem csak a gyermekágyas időszakban jellemző, nekem az első kb. 4 hónapban csöpögött a tejem, gyakran el is öntött, aztán voltak időszakok, amikor valamiért több termelődött, vagy átaludták a gyermekeim az éjszakát, és reggel eláztattam az ágyat, szval ez is lehet akár egy hosszan tartó jelenség.

Én a szoptatós tejcsöpögős időszakban puha de sűrűn gumírozott pamuttopban, valamint bugyiban aludtam. Télen előkerül a pizsi, egyébként pólós, topos vagyok.

2017. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pólóban és pizsamanadrágban, mint ahogy előtte is, csak most volt rajtam melltartó is 4-5 hónapig, nem is melltartóbetéttel, hanem összehajtott textilpelussal, mert áztattam az ágyat másképp. Amúgy én is császáros voltam, a pizsigatya dereka sokkal magasabban van, mint a heg, úgyhogy nem zavart egyáltalán, már a kórházban is az volt rajtam, mert a hálóinget utálom.
2017. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen h irtatok.

Hat akkor majd kialakul mi a kenyelmes meg ilyesmi.

Pizsama nadragot nem.tudom sokáig elviselni,mert zavaró , hálóing sztem vagy soha vagy rég volt rajtam!:-) szval majd kialakul. Korhazba ugyis kell vinni 2-3 db háloinget majd meglátom milyen az

2017. okt. 12. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!