Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » " Ajándék" három hónapos babának?

" Ajándék" három hónapos babának?

Figyelt kérdés
Nyilván ebben a korban még nem sok mindent értékel, de mire van szüksége? Fejlesztő játékokhoz még kicsi? Csörgő, rágóka? Valami spéci ruhadarab? Mit javasoltok? A szülök azt mondták, hogy nem hiányzik semmi különös
2017. okt. 12. 04:38
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél egy hűtős rágókát, fogzáskor jól jön, mert ha már van is nekik, akkor is amíg egyet rág a másik hűl. Igaz, az én fiam sose rágta őket.
2017. okt. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rágókák csörgő.

Ha drágábbra gondolsz szép himzett takaró a nevével születési dátumával.

2017. okt. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rágható-dobálható fürdőjátékok, rágható könyv, puha, kimosható játékok, ágynemű, ruha (body, rugdalózó, kezeslábas).

Szerintem legegyszerűbben sétálj el egy bababoltba vagy nézd meg neten, neked mi tetszene, amire kereted is van. Biztos találsz vagy ajánlanak sok mindent. Olyan is lehet, amit csak pár hónap múlva fog használni (pl. etetéshez tányér és kiskanál vagy egy nagyobb body), csak ne olyan ruha legyen, ami már kicsi vagy nagyon szezonális (pl. meleg sapka, amibe pont nyárra nőne bele) - ha ilyesmi tetszik, akkor inkább érdeklődd meg a méretét.

2017. okt. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rágóka jó lehet, és bizony lehet cifrázni is, pl rágcsalánc ;)

Mesekönyv is jó ajándék. Én örültem neki, amikor azt hoztak a babának.

2017. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz DM-es vagy Brendonos ajándékkártyát, így abból azt vesznek amit szeretnének! Én is ilyet kaptam, örültem neki.
2017. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!