Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikerterhes Anyukák tőletek...

Ikerterhes Anyukák tőletek kérdeznéd Kinek milyen tünetei voltak/vannak? Nemrég csináltam. Sokan "cseszegetnek"hogy tuti ikreim lesznek mert nagyon fáradt vagyok egész nap aludnék, egész nap nagyon durva fejfájásom van 27. en megyek orvoshoz

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a magzatszámhoz a tüneteknek. Egyszem kisfiammal én is álomkóros voltam az első trimeszter második felében, a főnököm sokszor haza akart küldeni, hogy úgyis "használhatatlan" vagyok. Most az ikrekkel ez teljesen kimaradt, kb. 2-3 alkalommal hánytam összesen és ennyi. Már 33+3 hetes vagyok, teljesen fitt még mindig, azt leszámítva, hogy már nehéz a hasam és akadályoz a mozgásban.
2017. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ertem

Azert is kerdeztem mert olvastam ezt-azt meg a tobbiek...

Persze hazudnek ha azt mondanam hogy nem orulnek ikreknek

Amit meg mondanom kell h closy segitsegevel sikerult elernem ismet a pozitiv tesztet

2017. okt. 15. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit csinaltal nemreg? Mert az nem derult ki🤐
2017. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A fejfájásra emlékszem, akkor hat hetes lehettem az ikrekkel. Ezt leszámítva az égvilágon nem volt semmi 9 hetes korunkig.


Az egyedül jövő babámmal több úgymond tünetem volt, mint az ikrekkel, legalábbis az első trimeszterben, pedig nálunk az ikrek jöttek először, s aztán a kicsi egyedül.

2017. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jajj a fele lemaradt:/

Nemreg csinaltam tesztet

Konkretan 1hete

2017. okt. 16. 07:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiammal is meg az ikrekkel is 3nap késés után teszteltem. A fiammal nagyítós halvány csík lett, ikrekkel bazi erős. Sokkal hamarabb elfárad a pocak, jobban növekszik is.

De ez sztem teljesen egyéni.


11+6hkm

2017. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem igazából nagyon durva fejfájásom van reggeltől estig:/

Vannak dolgok amik nem esnek jol,jelenleg mrg csak ennyi

2017. okt. 16. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. az 5. és 10. hét között én is állandóan fáradt voltam, bárhol bármikor el tudtam volna aludni állva is, pedig csak egy babát vártam. Szerintem nincs összefüggés a fáradtság és az ikerterhesség között.
2017. okt. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!