Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te mit csinálsz olyankor,...

Te mit csinálsz olyankor, amikor a baba ölben szeretne lenni és ezért sír, neked viszont olyat kell csinálnod, hogy hordozókendőben sem tudod magadra kötni, pl. hajat mosol?

Figyelt kérdés
A cumit nem fogadja el, azzal nem tudom lefoglalni. Az nem elég neki, hogy lát és beszélek hozzá, tehát a pihenőszék sem megoldás. Egyedül még nem játszik, 6.5 hetes.
2017. okt. 17. 22:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Füldugót berak, hajat megmos, füldugót kivesz, gyereket ölbe vesz. Bár nem tudom, hogy lehet ölbe venni egy hat és fél hetes gyereket, de ez már egy másik kérdés.
2017. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Szépen megvárja. Addig sírdogál. Ez van sajnos.
2017. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Kettes jól mondja, szépen várakozik...
2017. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Te hogy hívod azt, amikor felveszed a babát? :-)
2017. okt. 17. 22:42
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha olyan S.O.S dolog van akkor nincs más mint sirdogál és vár. De pl egy hajmosás szerintem nem olyan sürgős.
2017. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Akkor mosok hajat ha biztosan tudom, hogy alszik.

Ez nem halaszthatatlan dolog.

2017. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
WC-n kívül kb minden halasztható. Ezeket akkor csináltam, ha a férjem itthon volt.
2017. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Hajmosást pl az alvása alatt oldottam meg vagy ha itthon volt a férjem és addig ő volt vele. De azért a pisilést nem halogathattam, ha akkor is olyanja volt, hogy nem rakhatom le, akkor is leraktam arra a kis időre. Hiába sírt, wc-re csak ki kellett mennem, nem hiszem, hogy ettől lelki sérült lett.
2017. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%
Akkor sírjon. Ne szokja meg, hogy minden nyikkanására ugrik valaki.
2017. okt. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
Én ha kell ugy porszívózok hogy az ölemben van,vagy megvárom hogy meg nyugodjon.Mindent meg lehet később is csinálni,ha a babád sír annak oka van,te vagy az egyetlen aki meg tudja nyugtatni,ezért vagy otthon.
2017. okt. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!