Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik később tudták meg a baba...

Akik később tudták meg a baba nemét?

Figyelt kérdés

Miért? Nem ugy fekudt vagy meg sem neztek vagy mi oka volt h nem tudták megmondani?

19+2 vagyok de ma genetikain se tudtak megmondani mert h rosszul fekszik ahhoz.:( de nem is nagyon erolkodott ezen a doki. Pedig mar nagyon kivancsiak vagyunk

16 hetesen sem lattak, es 18+1 hetesen sem amikor bementem hasfajassal a korhazba. Bar akkor nem is azert mentem de sokaig vizsgaltak es azt mondta a doki h farfekvesu igy a nemet nem tudja megmondani.


2017. okt. 18. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem fizetoson erdekes modon rogton megmondtak. Csak 1x voltam nem fizetoson, ott 10perc alatt vegeztek, flegmak voltak.
2017. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Magandokihoz járok.

Havi 13 ezerert csak megmondta volna ha tudja.

De a korhazi dokik az utolso ket vizsgalaton... háát...nem erolkodtek

2017. okt. 18. 14:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem a másodiknál 16 hetesen még nem látták (előtte 2 különböző magán helyen is voltam, bár nem ezért, de ott se), aztán 23 hetesen (akkor volt az sztk genetikai) már igen. Tippem szerint azért, mert mindig nagyon mozgékony volt, kb. állandóan kapálózott, úgyhogy mindenki örült, ha néha elkapott rajta ezt-azt megmérni, pedig viszonylag alaposan, de legalábbis sokáig nézték mindenhol. Az elsőnél (aki ugyanolyan nemű) már 11 hetesen egy látszólag ultra régi hangyásképű sztk géppel is megmondták 2 perc alatt, és ő a továbbiakban is minden alkalommal nyugiban terpesztett :)

De ez csak találgatás, talán csak egy xy ultrahang vizsgával rendelkező doki tudna megbízhatóan válaszolni a kérdésedre.

2017. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sosem úgy feküdt a baba hogy meg tudják mondani. Hol ezt tippeltek hol azt. Utolsó nap délelőtt mondta az orvos hogy szerinte nagyon valószínű hogy lány, aznap este megszületett a kislányom.
2017. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem faros volt a babám azért nem tudták megmondani, 23 hetesen derült ki a neme
2017. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat☺
2017. okt. 18. 15:39
 7/13 anonim ***** válasza:
34 hetes a babám, még mindig ott tartunk, hogy 85% kislány, de mivel háttal van, oldalt meg a lábaival takarja el, simán lehet ott egy megbújó fütyi is. Reméljük nem lesz, mert nagyon beleéltük magunkat, hogy lány, de van az a póz, amikor lehetetlen megmondani, fizetős dokinak is, úgy is, hogy egy-két alkalommal percekig csak ezzel bénázott, hogy hátha valahogy be tud lesni a lábak közé. :)
2017. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na ez nem semmi.:) hat igen van ilyen hiaba fizetunk ha egyszer nem csak azon mulik ki nézi stb.
2017. okt. 18. 17:43
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Genetikain 19+2? 20 hetesen van majd genetikai ultrahang.
2017. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen mivel a 20 hetesgenetikai uh 18-20 het kozott van... -.- ebbe belekotni.

A huszadik hetben kell menni. A 20.het után már nem orul sok doki.


Es direkt igy adott a magandokim idopontot a korhazba! 12hetes uh sem pont 12hetesen van , nekem az 11+6hetesen volt , mig baratnomnek 12+4 ..

2017. okt. 19. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!