Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hós a kislányom, még cicizik...

7hós a kislányom, még cicizik is a hozzátáplálás mellett. Volt valakinél olyan hogy még ilyen korban is pocak fájós volt a baba?! Sokszor alig tud cicizni annyira befeszül és sír. Éjjel pl egyszer kelt akkor is sírva és erőlködve.

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a fiam is így volt. Ő sajnos tejfehérje allergiás.
2017. okt. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez mikor derült ki Nálatok? Meg hogyan?
2017. okt. 19. 07:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ekkor de tápszeres. Mivel azóta se múlt el a hasfájása, kapott Pregomint. Ezzel 1 hónapig egy panaszos hangja nem volt. Utána igen de már hozzátáplálásra fogtam. 1 évesen terhelni kellett, amúgy én azt hittem laktózérzékeny, így laktózmentes joghurttal kezdtem de jöttek a tünetek (hasfájás, hasmenés, étvágytalanság, orrfolyás, viszketés). Már 2 éves de valószínű a Pregomint se bírta, mert mióta elutasította (kb 3 hete) egy kisangyal.
2017. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk csak a pocakja fáj, de az is úgy hogy most kb 1,5 hónapig nem volt rá panasz, most megint előjött. Remélem nem valami érzékenység miatt.
2017. okt. 19. 07:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fogzik? Sose értettem az összefüggést de nálunk jellemző, puffadással és gyakoribb széklettel kezdődik, 2-3 hét után törik át a foga..
2017. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A nyála már 2hónapos kora óta ömlik, és kb azóta vesz mindent a szájába, ez most sem változott. Én is gondoltam rá, de szerintem nem, mert ma is amikor simiztem a pociját akkor éreztem hogy nagyon kutyorog a hasa, és mindig akkor nyöszörgött és sírt, szerintem nincs össze függésben a pocakkal.
2017. okt. 19. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam tényleg puffadt fogzás alatt. Erőlködött, pirosodott a feje pukik miatt. Időbe telt mire kitapasztaltam, hogy mitől jobb vagy rosszabb a helyzet. Pl ha azt adtam neki vacsira mint ebédre, rendes főtt ételt (15 hós korban) akkor az éjszaka közepén is fent volt. Mikor meg könnyűt evett, akkor nem. Úgyhogy nem azt írtam, hogy félreérted, hanem nálunk valahogy a puffadás és a fogzás együtt járt.
2017. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszi! :)
2017. okt. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!