Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet próbálkozni újra?

Mikor lehet próbálkozni újra?

Figyelt kérdés
Március óta szeretnénk a babát, most végre összejött...ám a héten elvetéltem.5 hetes 2 napos volt.Az orvos aztmondta magától kipucolódok..de azért 2 nap múlva kell csinálnom 1 tesztet...gondolom abból mondja meg a doki, hogy sikerült e. Aki ilyen hamar elvetélt szabad rögtön próbálkozni? Tudom valamivel segíteni a beágyazódást?
2017. okt. 21. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom! A teszt akkor is lehet pozitív ha teljesen kiürült. A HCG olyankor csökken, de idő kell neki. Igaz én 7 hetes voltam de 1 héttel később még halvány volt a tesztem, bár nem tudom miért csináltam..

Orvosfüggő is, nekem javasolt 1 ciklus szünetet.

2017. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En 5+2 hetesen veteltem el spontan. Mutet se kellett,még utana 19 nappal is pozi volt a teszt..pedig csak 130as hcg szintem volt ami ugye elég gyér a hatodik hétben.

Mi egy ciklust hagytunk ki.

Utána az első ciklusban sikerult.(elotte 7honapig "próbálkoztunk")


Nekem tanácsolták mindenhol az e vitamint pozitiv tesztig. Mert veteles utan segit regeneralodni odalent (a méhnek a méhnyálkahártyának es a többi..) meg vasat :) a vasat csak a nem próbálkozós hónapban szedtem.

19+0hkm

2017. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!