Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudtok kimozdulni 1 év...

Hogy tudtok kimozdulni 1 év körüli, kúszó, mászó, tipegő babával?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha elmegyünk pl. kirándulni, szegényke nem tud olyan szabadon mászkálni mint otthon, mert az erdőn, mezőn, Balaton parton ne engedhetem el csak úgy. De az egész napos babakocsizás, utazóágyas megoldás fárasztó neki, nem szereti a bezártságot. Tudnak aludni babáitok ilyenkor? Mi a megoldás, Ti hogyan szoktátok?
2010. máj. 29. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Erdőn,mezőn elengedheted,még a Balaton-parton is,ha valaki ott van mellette! Legfeljebb néha elesik,de ettől még nem lesz semmi baja! Nagyon tudják élvezni. Az enyém itthon is boldogan szaladgál az udvaron vagy a kertben a tesóival.
2010. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen, ismerősöknél kertben el is engedem, de olyan mint pl vízpart...ahol akármi is lehet a fűben... félek hogy belenyúl vagy belelép valamibe...
2010. máj. 29. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég nehezen:(.Sétálni is csak olyan útvonalon hogy legyen pl. hinta út közben.Különben hiszti van....

Épp esküvőre kellett volna mennünk, és sokan nem értették meg miért nem mentem el a gyerekkel.Hát pont ezért, mert az én kisfiam is állandóan "menne",mászna a babakocsiban csak kis ideig van el....de hát majd megtudja mindenki mit jelent ez...nem igaz? (hacsak nem marad ki a gyereke életéből a mászás...)

2010. máj. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia,az én babám tíz hónapos és eddig még semmi nem akadályozott meg abban,hogy elmenjünk pl. a balatonra,mert ő pici.A múlt héten ott voltunk.A strandra vittünk két nagy plédet,azon kedvére mászhatott.Én a homokozóba is beengedem a játszótéren,imádja kis keze között szórni a homokot,a kis homokszemcséket próbálja megfogni,nagyon aranyos ilyenkor.A homokot sem eszi meg,eszébe sem jutott.Hozzáteszem,hogy a gyermekem örökmozgó,nem nyugis fajta.Természetesen nagyon kell vigyázni és figyelni,de ettől még elvisszük magunkkal.Van egy hétévesünk is,hogy nézne ki,ha a kicsi miatt állandóan otthon ülnénk.Ma például megyünk a városligetbe babakocsival és két nagy pléddel,elvégre ma gyereknap van.Hozzáteszem,hogy ráadásul a pici is élvezi ezeket a programokat.Ha látom,hogy fáradt,akkor félrehúzódok,szopizunk egyet és már alszik is,ekkor beteszem a babakocsiba és legalább két óra hosszát húzza a lóbőrt.
2010. máj. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor Te nagyon szerencsés vagy:).Az én 1 évesem pl. nem is hajlandó a babakocsiban aludni.
2010. máj. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
áááá...elképzelhetetlen, hogy fél percél tovább megmaradjon pl. egy pléden :) Iszonyú gyorsan mászik, sokszor feláll és úgy megy, kapaszkodik, egyáltalán nem bírja elviselni ha korlátozva van a mozgásban :( Tanácstalan vagyok, nem ülhetünk itthon egész nyáron. Ráadásul ő mindent megeszik és a szájába vesz :(
2010. máj. 30. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
2.,4.válaszoló vagyok: nálunk dettó ugyan ez a helyzet:(
2010. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért kéne otthon ülni emiatt? aláírom, hogy rohadtul fárasztó állandóan a sarkában lenni, figyelni, alkalmazkodni hozzá, de ez ezzel jár. nálunk is ez volt, mentünk midnenfelé, és mászott, figyeltük, aztán ha elfáradt, be a háti hordozóba, elaludt szépen vagy úgy időzítettük, ha kocsival voltunk, hogy amikor aludnia kell, akkor autókáztunk. szóval meg lehet oldani sztem, csak nagyon fárasztó.
2010. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!