Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet úgy "nevelni"...

Hogyan lehet úgy "nevelni" egy újszülöttet, hogy ellegyen a hordozóban hosszabb ideig is akár?

Figyelt kérdés

A nevelni szó helyett talán jobb a szoktatni. Mit kell illetve mit nem kell csinálni vele az elejétől, hogy ne akarjon állandóan kézben lenni, tehát legyen el a hordozóban is például?

Nagyon fontos lenne, mert napi 1 órát el kellene majd lennie így 4 hetes korától és nem akarom elszúrni az elején.


(tápszeres lesz és már beszéltem a baba doktornőjével is, hogy melyik lesz majd neki a legjobb, tehát feltételezzük, hogy nem lesz hasfájós)



2017. okt. 24. 19:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
85%

Meg se született, de már tudjátok, hogy melyik tápszer lesz jó? :D

Nap vicce!

Tápszeres gyerekek is lehetnek hasfájósak, sőt!

És van, hogy egyáltalán el se fogadják a tápszert, csak talán a sokadikat.

2017. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
43%

Pont a tápszertől lesz hasfájós, és azt előre nem tudhatjátok melyik lesz neki a jó.

Amúgy meg ha ez annyira fontos, hogy még a gerincét is roncsold, akkor egyszerűen ne vedd fel ha sír, egy idő után megszokja.

2017. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

A legjobbat nyilván úgy értettem, hogy melyikről hallani a legtöbb jót, de nyilván ha nem lesz jó, akkor keresünk másikat, ez egyértelmű.

Napi egy óra hordozótól meg nem hiszem, hogy baja lenne.

2017. okt. 24. 19:23
 4/64 anonim ***** válasza:
44%
Az majd 40 éves kora körül derül ki. Félóra az ajánlás.
2017. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
77%
De igen, baja lesz, főleg ha minden nap. Fél órát javasolnak, és azt sem minden nap. Akkor inkább már szerezz be pihenőszéket szűkítővel, vagy játszószőnyeget.
2017. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Ezt értem (bár szerintem kicsit túlzás), de akkor mégis hogyan lehet közösségbe vinni úgy, hogy ne foglaljon nagy helyet (pl.: babakocsi), és mobil legyen és később például mikor már nagyobb lesz, ne forogjon össze-vissza. Ezt akkor hogyan lehet megoldani? Nem akarom ezért a napi egy óráért bébiszitterre bízni, mikor én is tudom felügyelni, csak nem tudom kivenni.
2017. okt. 24. 19:34
 7/64 anonim ***** válasza:
71%

4 hetesen akkor van el egy órát, ha alszik. De lehet, hogy akkor se.

Tehát nem lesz hasfájós, mert megbeszélted az orvossal.

Foga se fog jönni? Mászni se fog majd? Járni se tanul meg?

Vagy hogy gondoltad, hogy egy órát akkor is el kell lennie egyedül? Mi lehet olyan rohadt fontos?

Fodrász? Műkörmös? Tornázás?

2017. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
52%

Ha elárulnád, hogy mi a szart akarsz csinálni napi 1 órában minden nap, lehetne ötletelni.


Egyébként az a dolga, hogy forogjon, mozogjon és ne legyen gúzsba kötve, közösségre pedig nincs szüksége a még nem létező immunrendszerével.

2017. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy sose lehet olyan, hogy éppen nem lesz így, csak azt, hogy ne azért kelljen kikapkodni, mert ehhez van szokva. Ehhez kértem tanácsokat.
2017. okt. 24. 19:38
 10/64 anonim ***** válasza:
71%

Biztos receptet nem lehet adni, mert minden baba más. Ami az egyiknél beválik, a másiknál nem. Az egyik csak eszik-alszik, hangját se hallod, mert 3 órán keresztül elnézi a a szálló szöszt a levegőben, míg a másik nem, és sír, és az anyjára van szüksége, rosszabbul viseli a fogzást stb.


Ötleteket kaphatsz, de egyáltalán nem biztos, hogy a babádnál be fog válni, erőltetni meg nem szabad.


Arra az egy órára nem tudja valaki családtagod átvenni? A gyerek apja, bárki?

2017. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!