Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik tápszerből egy...

Mennyit eszik tápszerből egy 15 hetes baba? Mikortól kell aggódnom, hogy gond van vele?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


120-150 ml, ha jól emlékszem! Ez attól is függ, hogy napjában hányszor kér enni, ha jól tudom 5-6 alkalommal kell ennie egy ekkora babócának!

Az én kislányom 5-ször eszik egy nap 170 ml 5 hónaposan! Mellette 1-2 dl bébi gyümi- vagy zöldség lé becsúszik! Mi most kezdjük majd tejpépezni a kis drágámat!

Boldog babázást kíván 5 hónapos anyuka!

2008. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 4 hós lesz,és 90-120 között eszik.Bármit csinálok nem bír többet megenni.Ezért is kóstoltattam már meg vele a gyümiket,most kezdjük a főzelékeket.Ezekből is hasonló adagokat eszik meg.Én is állandóan aggódok miatta,de szépen fejlődik a kevéstől is.Arra törekszem,hogy 6x egyen legalább naponta.Inni is nagyon keveset hajlandó:((

Sajnos nem tudtam csak pár hétig szoptatni.

2008. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Babától függ.Mi 13 hetesen 140-180-t eszünk,mikor mennyit kér.Van hogy 2 óránként 140-t, de van hogy négy óránként 160-t,de olyan is van hogy egyes napokban abszolút nincs étvágya,és alig-alig eszik.Ha jól fejlődik a babád, nem kell aggódnod.
2008. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert a babócánk eddig megette a 150-160-at gond nélkül, most 15 hetesen pedig a 100-zal is küzdünk.Félek, hogy megszokta a tápszert és már nem kell neki.Kiköpi, hisztizget, de az orvosa szerint hamarosan újra enni fog.Nem tudom, mit tegyek.Várjak?700 ml-t eszik csak, eddig 900-at evett.
2008. okt. 22. 16:14
 5/6 A kérdező kommentje:
És persze köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 22. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit,és ha nincs otthon mérleged, két hét múlva nézesd meg tanácsadáson.Ha a babád mosolygós,és fejlődik,nem lesz baj,ez egy ilyen időszak nála.Van ám amelyik baba viszont előbb igényli az újdonságot.Sokan ilyenkor elkezdenek adogatni lassan gyümilevet.Mondom néha nekem sem akar enni a picurom aztán eltelik pár nap és habzsol.Én is úgy tervezem ha 4 hós lesz,elkezdem lassanként a leveket kóstoltatni.Üdv.
2008. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!