Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkérni a nőgyógyászt vagy ne?

Felkérni a nőgyógyászt vagy ne?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne , hogy terhesgondozásra magán orvoshoz járok, viszont nem biztos, hogy fel szeretném kérni,hogy ő vezesse le a szülést, majd ha itt lesz az ideje.Szívesebben fogadnék szülésznőt, viszont a terhesgondozás alatt fontos, hogy minden vizsgálat megfelelő legyen. Kérdésem, hogy nem gáz e így h a végén nem kérem meg a nogyogyaszt ?
2017. okt. 27. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én végig egy dokihoz jártam a magánrendelésére. A 34 hetes UH-n, ami után már nem adott időpontot, megkérdezte, hogy számítunk-e rá a szülésnél. Mondtam, hogy nem feltétlenül. Látta a zavaromat és még ő kezdett el szabadkozni, hogy ne haragudjak, nem akart kellemetlen helyzetbe hozni, csak azért kérdezte, hogy hogy tervezzen. Búcsúzáskor még mondta, hogy drukkol, hogy ő legyen ügyeletben, amikor jövünk, mert kíváncsi a kiscsajra, ha már annyit nézegette. :) Persze ehhez kell az, hogy a dokid egy olyan tündér legyen, mint az enyém, de alapvetően nincs joga megsértődni ezen. :)
2017. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, bár lehet szokatlan kicsit. Én nem fogadtam fel azt, akihez jártam, mikor feljött, hogy akkor akarjuk-e őt vagy sem, ő is szabadkozott, hogy esze ágában sincs rámakaszkodni, csak általában, aki így végig hozzájár, az azért szokott, mert szülni is nála akar, aztán csak meg kell beszélni a dolgot, hogy akkor akarjuk-e őt vagy sem. Egyébként, ha anyagi okai vannak, akkor nem árt tőle, vagy tényleg aktuális megbízható forrásból tájékozódni, hogy egyáltalán mennyit kér, mert én pl. az itteni témák alapján azt hittem, hogy ez a magánrendelés 10x-ese a normális, aztán az enyém is egy tök jó és felkapott orvos itt nálunk, 12 ezrekért jártam hozzá, de a szülésért meg csak 50 ezret kért volna, ami meg amúgy nem is sok.
2017. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot kérdezz mebg majd ott,ahol szülni fogsz.Lehet e csak szülésznöt fogadni.Sok helyen nem engedik,csak orvossal együtt.
2017. okt. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalunk is csak orvossal egyutt lehet szulesznot fogadni.

En rakerdeztem, hogy kulon fel kell e kerni a doktor urat, mire mondta, hogy neki termeszetes, hogy ott lesz, hisz hozza jarok. Nala ciki lett volna.

Viszont en nem kerdeztem ra az osszegre, mert tobb ismerostol is tudtam, hogy annyit adsz, amennyit szeretnel. Csaszaros voltam farfakves miatt, igy biztonsagban ereztem magam.

2017. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!