Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a baba, amikor...

Miért sír a baba, amikor bemegyek vele egy boltba?

Figyelt kérdés
Sétálunk, békésen alszik a kocsiban, és amikor bemegyek vele egy boltba, rögtön felébred és sír. 2 hónapos
2017. okt. 28. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem rázod egyenletesen a fenekét. :) Vagy melege van. Vagy hangos.
2017. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van, más a fény, zaj van, nincs friss levegő
2017. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

MElege van?

Most mar azert eleg nagy a homerseklet kulonbseg kinti es a benti kozott.

Vedd le a pledet,huzd le a kabatjat,overalljat.vedd le a sapijat.

Esetleg a tul eros lampa?

Lehet zavarja a szemet.a boltokban legtobbszor a mennyezeten vannak a lampak,es eleg erosen vilagitanak pont a babak arcaba.

Egybol a belepes utan sir,vagy par perc mulva?

Ha egybol akkorninkabb az eros feny,az idegen hangok,a megallt babakocsi(en akkor is tologattam mikor valaminel megalltam es olvast,vagy valogattam)

Ha par percel a belepes utan,akkor a meleg.

2017. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És akkor így hogy menjek el vásárolni? :-(( Azon, hogy melege van, tudok segíteni, de a többin nem.
2017. okt. 28. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nem. :)

A fény ellen tudsz tenni egy textil pelust, ami árnyékol. Egy kicsit rázogatod a kocsiban. Esetleg próbáld meg, hogy akkor mész be, amikor alszik.

Megpróbálhatod, hogy ölben jobban elvan-e. Ha igen, akkor vidd kendőben. Van két szabad kezed, könnyebb vele manőverezni a sorok között.

Ha van segítség, akkor próbáld ki, hogy te bemész, addig ő tologatja a kicsit a bolt előtt.

Legvégső esetben most pár hétig bevásárol a párod, te meg neten rendelsz. Ennyi idősen nagyon gyorsan kinövik az ilyen korszakokat. Két hétig jegeled a témát, aztán újra próbálod. Lehet, hogy gond nélkül alszik tovább.

2017. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam. :) Akkor mész be, amikor NEM alszik.
2017. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A fény nem süt a szemébe, mert van a kocsin kupola, akár a mózesben, akár a hordozóban van. Egy héten egyszer próbálkoztam a bolttal, de eddig mindig sírt. Rögtön a belépés után rákezd. Ha olyanja van, a hordozókendőben is sír. :-((
2017. okt. 28. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez van. Lányom is ilyen volt. Amint sima felületre toltam, ordított.

Egyszerűen nem vásároltam vele. Mentünk, amikor hazaért az apukája vagy eleve bevásárolt ő.

5 hónapos kora körül változott, addig megoldottuk

2017. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!