Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen gyakori, hogy 1-2...

Miért ilyen gyakori, hogy 1-2 év korkülönbséggel vállalnak gyereket az emberek?

Figyelt kérdés

Jobb egyszerre "letudni"? Együtt nőnek fel, eljátszanak együtt és így a szülőknek is könnyebb?

Esetleg többet lehet egyhuzamban otthon maradni? Csak találgatok.


2017. okt. 29. 14:41
 1/10 anonim válasza:
78%
pontosan
2017. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Én mondjuk pont azért vállaltam így, mert egyhuzamban akartam itthon maradni, de minél kevesebbet. Meg a harmadiknál már nem akartam túl idős lenni (32 voltam mikor született).
2017. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fent leírtak miatt és mert kitolódott az első gyermek vállalásának időpontja. Mondjuk úgy, hogy sokszor "sietni" kell a következő babával.
2017. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Én 29 éves vagyok és 35ig szeretném letudni a szüléseket, 3 gyereket szeretnék ezért 2 év lesz közöttük a terv szerint.. Persze ha Jóisten is így akarja.
2017. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Bár szerintem két pici gyerekkel nehezebb. Egy ötéves mondjuk már érti, hogy most a babának van szüksége az anyja figyelme nagyrészére. El van egyedül, még segít is. Egy kétéves viszont nehezebben dolgozza fel, hogy az anyján ezentúl osztozni kell.

#3

2017. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

5.

Pon igy gondolom én is.persze mikor várandós lettem ugy voltam vele h nem megyek vissza dolgozni hanem bevallalunk megegyet.

Na Mostmár nem igy gondolom,hanem h egy kicsit nagyobb legyen(4-5) mikor már tényleg megérti h többet kell egy kisbabaval foglalkozni.akkor már Ő is ügyesen egyedül is tud enni,nem kell altatgatni stb.

2017. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem mindegy mar komolyan???:O ez is feszegetni való téma???

Mi pl azért,mert kis korkulonbseget szeretnenk, en orultem h batyam es koztem 2,5 ev van , nagyon jol elvoltunk!

Nekunk jobbnak tűnik így és kész. Sajnalom de nincs semmilyen felháborító oka...:)

2017. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ezek miatt, nem akartam a kettő között 1-2 évre visszamenni, így a nagyobb tovább tudott itthon lenni, bízom benne, hogy hamarabb játszanak majd együtt.
2017. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Én meg azt nem értem, hogy miért vállal valaki 2 évnél nagyobb korkülönbséggel gyereket :) nálunk másfél év van, tökéletes minden szempontból. Mondjuk mintagyerekekkel könnyű dolgom van, de ha nehezen kezelhetők, értetlenek lennének, akkor azon a nagyobb korkül se segítene.
2017. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam sem felháborodást, sem veszekedést generálni, egyszerűen csak érdekel a válasz, mert a környezetemben szinte csak ilyen korkülönbséget látok, pl. a testvéremnél is. Azért nem a nagyobb korkülönbségre kérdeztem rá, mert azzal nagyon ritkán találkozom.
2017. okt. 29. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!