Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gólyacsípésre valami krém...

Gólyacsípésre valami krém nincsen hogy gyorsabban eltűnjön a babám homlokáról?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Mi a manó az a gólyacsípés?
2017. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. A keresztfiamnak kb. 2 éves korára múlt el, a lányom 3 éves és még mindig látszik halványan, de ha melege van vagy sír akkor erősebb. Fel sem tűnik, ha ránézek, annyira a része. Fogadd el.
2017. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
3-as vagyok. Amikor a lányom rákérdezett, hogy mi van a homlokán, akkor azt mondtuk neki, hogy egy angyal megpuszilta mikor született, hogy jó kislány legyen.(angyalcsóknak ismerjük nem gólyacsípésnek)
2017. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fiam 8 éves, halványan, de még mindig látszik.
2017. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 1 éves korára elhalványodott teljesen. Ha ordít akkor látszik neki. Erre sajna nincs semmi ha jól tudom, de kérdezz meg egy bőrdokit.
2017. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemnek ugyanolyan, mint születésükkor volt, a kicsinek a szeme mellett van, a nagynak (4 éves) a tarkóján.

Nem hiszem, hogy valaha is el fognak tűnni

2017. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi az offért!

Két gyerekem van de én sem tudom mi az a gólyacsipés! Valamiféle folt a babán? A keresztfiamnak , 4honapo a kis karján van egy piros folt. Talán az????

2017. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen angyalcsók is a neve! Nekünk szimmetrikusan van ami elvileg 1 éves korára elmúlik! Sokat halványodott már. Voltam vele dokinál ugyanezt mondta! Árnika krémmel kenem a honmlokát még egy doki ezt javasolta! Gondoltam hátha valaki tud valami okosat! Köszi a válaszokat! 3.babám csak neki van a másik kettőnek nem volt
2017. okt. 30. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is az mondta 2 gyerekorvos is hogy 1 éves korukra elmúlik.. hát nem.


#6

2017. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Max 3 évet mondanak ha szimmetrikus
2017. okt. 31. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!