Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen erzes a babadtol kulon...

Milyen erzes a babadtol kulon szobaban aludni?

Figyelt kérdés
Azokat az anyukakat kerdezem, akik 1 ev, es foleg 6 honap alatti gyermekuket kulon szobaban altatjak. Milyenerzes? Hogy birjatok?
2017. okt. 30. 21:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Kösz, jól. Nem kastélyban élünk, nem választ el így se tőle nagy táv, csak pár méter és egy ajtó. Minden neszét hallom. Még azt is, ha kiesik a cumi.
2017. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Nyugis. Van bébiőrünk, ha tévézünk még, vagy egyéb elfoglaltságunk van, akkor is meghalljuk, ha felébred, vagy félálomban gagyarászik. Egyébként jó alvó, nyugodt, kiegyensúlyozott baba, 4 hetes korától külön szobában van.
2017. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Első naptól külön szobában aludt. Köszönjük, mindenki kiegyensúlyozott, jó alvó és kipihent.
2017. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Szuperül. A gyerekszoba nem véletlenül gyerekszoba, a férjemmel pedig hadd legyünk már legalább a saját szobánkban/ágyunkban kettesben.
2017. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem aludtunk egy szobában vele. Szerintem így jobban ki tudja ő is és mi is pihenni magunkat. Persze, ha szüksége van azonnal ott termek, pár lépésre van a két szoba egymástól. Tapasztalatom szerint nincs semmi hátránya, egész nap együtt vagyunk, nincs elhanyagolva. Nekem pedig nem okoz/okozott soha problémát átsétálni a másik szobába, akárhányszor is kelljen menni.
2017. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem, mert egyik baratnomnel kezdettol kulon alszik a baba, es borzasztoan alszik, fulel, hallgatozik, pedig nem nagy a lakas. De akkor ezek szerint nem mindenkinel van igy.
2017. okt. 30. 22:29
 7/23 A kérdező kommentje:
Az is erdekelne, hogy tapszeres vagy szoptatott baba?
2017. okt. 30. 22:30
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szoptattam 13 hós koráig.

#3

2017. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Első perctől külön külön van. Ez így normális. Szoptattam.
2017. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Elsô naptól külön szobában alszik, 7hós, még szoptatom. Az elôttem szólókhoz hasonlóan én is azt tudom mondani, h mindenki jól alszik, kipihentek vagyunk. Másfél hónapos kora óta átalussza az éjszakát, de ha néha kel (fogzás), átmegyek hozzá természetesen. Van légzésfigyelô, hallunk mindent. Egyszer viszont beteg volt, akkor áthoztam közénk. Hát, mi nem aludtunk, csak ô. Pedig normál méretû ágyunk van, de így biztos nem tudnék. Amikor meggyógyult, ment vissza az ágyába, semmi gond azóta se.
2017. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!