Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 eves baba nem akar beleüln...

1,5 eves baba nem akar beleülni a babakocsiba/autosülesbe. Elinteznivalom lenne, de ö 1 orat szaladgalna inkabb. Erövel sem birom beletenni. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha megadom magam neki az nem ässa alä a szülöi tekintejem? Vagy ilyen kicsi korban meg csak az ö igenyei a fontosak? (Tapasztalatlan, elsö gyermekes anyuka)
2017. nov. 6. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Ezt nem értem: Eddig hogy mentél vele? Remélhetöleg eddig nem csak úgy volt az autóban gyerekülés nélkül.


Másrészt egy másfél éves gyereket hogy nem tudsz beletenni az ülésbe?!?!?!? MEgfogod, beleteszed, becsatolod és ennyi volt. Ha nyafog, az nem érdekes, a biztonsága fontosabb!


Érdekes módon, sem nekem, sem egyetlen ismerösömnek sem volt ilyen gondja, mivel kezdettöl fogva csak a gyerekülésben lehetett, ezért ezt vették a gyerekeim természetesnek. Ez nem olyan téma, amiröl a gyerekkel leállok vitatkozni, ez kizárólag rámtartozó döntés a gyerek érdekében!

2017. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak séta van, akkor szaladgáljon, ha fontos dolgod van, akkor ne hagyd. Utána ha elintéztétek, úgyis engeded játszani gondolom. Esetleg biciklivel mehetnétek, ha azt jobban szereti. De muszáj lesz valahogyan beleültetned valamibe, mert így nem fogsz boldogulni. És egyébként igen, most tanulja meg, hogy anya mennyire követel meg szabályok betartását.
2017. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

En el szoktam birni egy 13 kilos gyerekkel!😂

Van h vergodik, meg megfesziti magat kozben ordit, hogy nem akarja! De ez van, en vagyok az erosebb;)))

2017. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt 2. ! 1. Te meg minek irogatsz hitetlenkedve, feleslegesen olyan kerdesre, amelyre nem tudsz erdemben, sajät tapasztalatbol välaszolni, ugyanis a te gyereket nem csinalt ilyet (ez szerinted engem erdekel? ) , söt meg nem is hallottal ilyen helyzetröl! ( ne aggodj es ne hivj rendörseget, eddig nem a csomagtartoba vagy a läbtörlön ülve utazott) Problemamentes anyasagot kivanok neked!
2017. nov. 6. 10:42
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Kitartoan, 20-30 percig is megfesziti magät! Nagyon erös, nehez es nagy fiu! En meg egy idö utan kipurcanok... Akiknek volt hasonlo idöszakuk, azok milyen modszerekkel probalkoztak?
2017. nov. 6. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem ilyen ikrek jutottak, úgyhogy nem vagy egyedül... :) két nagyobb után ezek ketten időnként kiborítottak - szerencsére kinőtték. ilyenkor én úgy időzítettem, hogy kapjanak vmi új játékot, vagy megkapjanak egy rég áhított dolgot, ami leköti őket. És persze mindig rohantam, mert az újdonság varázsa sem tart örökké. Az autósülésbe beletuszkoltam őket, mert azt muszáj, a babakocsival is próbálkoztam, ha nagyon muszáj volt(esetleg vmi ennivalót nyomtam a kezükbe, vagy szívószálas innivalót), igaz hogy rettentő szutykosak voltak utána, de legalább nem ordítottak. És persze mindenki szerint baromi édesek voltak... pedig, ha tudnák... :)
2017. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a három és fél évest is belefeszítem, ha nincs időm kivárni, hogy ő is menni akarjon és úgy dönt, hogy hisztizik meg megfeszíti magát. Egyedül kicsit nehezebb, de megoldható. Csak néha attól tartok, nehogy gyerekrablónak nézzenek, mikor üvölt én meg feszítem be az ülésbe. Aztán érdekes, a nagy feszítés és hiszti csak addig tart, míg nem sikerül betennem. Akkor feladja gyorsan, mert úgy is mindegy már... Egy időben fürdeni nem akart, vittük be, de elkapta az ajtófélfát, úgy kellett lefeszegetni a kezét róla és üvöltött. Utána meg alig akart kijönni olyan jól eljátszott a vízben... Szóval ne add fel, feszítsd bele és kész.
2017. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Beleteszem.

Ordíthat, vergődhet, de én vagyok az anyja, az erősebb és ha dolgom van, akkor nem rohangál.

Jön velem, pont, majd AZTÁN szaladgálhat tovább.


Nehogy már ne bírj el egy 13 kilós gyerekkel :)

2017. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ikrekkel!!! Az igen!


Köszönöm a valaszokat!


(Nem is csak a 15kilo a gond , hanem hogy a quinny babakocsink csatjahoz 2 kez kell egyszerre, közben fesziti a fiam a pocakjat kifele nagyon erösen, tehat nem er össze a 2 csat...)

2017. nov. 7. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!