Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett félni a babátok...

Mikor kezdett félni a babátok az árnyékától (ha félt tőle) és meddig tartott ez az áldatlan állapot?

Figyelt kérdés
Nyilván nem minden gyerek ijed meg tőle, de sajnos a kislányom igen, pedig amúgy nagyon merész kislány, minden idegennel bratyizik. Volt hogy hazáig kellett cipelnem, annyira megijedt. Szegénykém sikítva próbálja lerázni a lábáról az árnyékot. A babakocsiba sem tudom belerakni ilyenkor. 19 hónapos múlt és már egy hete tart.

2017. nov. 6. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos :) Fiamnak kifejezetten tetszik.

Esetleg ha megmutatod hogy nézd anyának is van árnyéka, vagy otthon sötétbe elemlámpával játszanátok árnyjátékot?

Kisfiam sokszor direkt lekapcsolja a villanyokat és mutogat a plafonra, nagyon tetszik neki. Próbát meg ér hátha így érdekes lesz neki, nem lesz már idegen neki az utcán az árnyék.

Ha meg így is fél sokat nem tehetsz mint hogy elmagyarázod hogy miért nem kell tőle félni, és idővel jobb lesz :)

2017. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Játsszatok árnyékost a falon, és ha már attól nem fél, kint is.
2017. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem babáról van szó, nem egy 19 hónapos kisgyerekről... Ez így sokkal egyszerűbb, egy 19 hónaposnak már meg lehet mutogatni mi az az árnyék, ahogy írják fentebb.
2017. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván ez volt az első, mégis fél. Nekem még baba...
2017. nov. 6. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha. Hát már 7 hónapja nem az.
2017. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most azért jöttél ide, hogy kötekedj? Nem az volt a kérdés hogy hány hónapos koráig baba a ,,nagykönyv'' szerint.
2017. nov. 7. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!