Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagytesó is otthon volt mikor...

Nagytesó is otthon volt mikor a kistesó pár napos volt? Nagyszülők szerint jó lenne ha 3-4 hetig velük lenne a fiam, amíg a kicsi megerősödik. Más is csinálta így?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%

Nem, kizárt. 3-4 hétre lepasszolni a nagyot mert jön a kistesó.

Után ugye nem fogsz csodálkozni ha a nagy utálni fogja a kicsit???

2017. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen otthon volt, ő is a szűk családhoz tartozik. Szerintem rosszul is érintette volna, hogy nem elég, hogy másik gyereket viszek a házhoz, még el is kell költöznie. Ráadásul 3-4 hét múlva is még nagyon pici lesz a tesó.
2017. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Jak dehogyis!!

Inkább pont az a jó hogy rögtön összeszokik a kistesóval!

2017. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy! Előttem tömören röviden egyszerűen elmagyarázták, hogy miért.
2017. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Osztom a többiek véleményét.Szerinted a nagy mit fogna fel ebből?
2017. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
A nagytesó itthon volt végig és a nagymama volt itt rá vigyázni (már a szülés előtt 3 nappal), és itt is maradt velünk egy ideig segíteni. Én örültem hogy csak 4 napig kell nélkülünk lennie és nem élte meg negatívan, hogy anya és apa a kórházban vannak (családi szobában voltunk) és aztán beállítanak egy pici babával akivel osztozni kell anyán. Hozzáteszem, hogy a nagytesó most 21 hónapos és a pici 2 hónapos, de én nagyobb gyereket se vinnék át hetekre a nagymamához csak mert kistesó érkezik.
2017. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%

Unokatesómék nagy okosan eljátszották ezt. Mamánál sokszor mondogatta, hogy miért nem mehet haza, hiányolta a szüleit, nem értette, hogy mi van. Az lett a vége, hogy amikor haza engedték a nagyot, utálta a kisbabát. Rá se akart nézni, kb levegőnek nézte, nem akart róla tudomást venni.

Ez a legnagyobb hülyeség amit ki lehet találni.

2017. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Rokonságban volt rá példa. A kicsi(2 éves)nem volt hajlandó enni, belázasodott és csak sírt, majdnem kórházba került. Végül két hét után vitték haza, azóta bünteti az anyját. Nem hallgat rá, levegőnek nézi, direkt minden kérés ellenkezőjét csinálja, azt ismételgeti hogy nem szereti. Bónuszban ha meglátja a nagyszüleit szinte pánikrohamot kap, nem lehet megnyugtatni. Ennek már 5 hónapja lassan és nem javul a helyzet. A kistesót se fogadja el.
2017. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Dehogyis! Ez a legnagyobb marhaság, amit tehetsz. Egyrészt a nagy nem fogja érteni, miért kell elmennie otthonról, ha meg a babára fogjátok, akkor utálni fogja őt. Másrészt a babának sem tesz jót, mert hirtelen jön majd a zajos, és jogosan dühös tesó a kis nyugis, megszokott környezetébe. Harmadrészt normális szülő nem engedi el a gyerekét hetekre ok nélkül.
2017. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek miatt sem tettem volna ilyet, de magam miatt sem! 4 este az otthon lévő gyerekem után sírtam a kórházban!
2017. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!