Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párommal babát tervezünk és...

Párommal babát tervezünk és menstruációt követő 13. napon voltunk együtt de mindenhol azt olvasom hogy 14.15. napon "érdemes", vajon van esély arra, hogy kis babank legyen így? Köszönöm a gyors válaszokat!

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

ovulációs teszttel és hőmérőzéssel biztosabbra tudsz menni, mert sokszor van máskor, akár a 10. napon vagy a 17. en is lehet, ezt akkor tudod meg, mikor volt, amikor már megjön újra a vérzés, de szerencsés esetben már nem jön meg :)

Ami fontos hogy előtte legalább egy hónappal naponta egy folsavat bevenni vagy terhes vitamint, én csak simán folsavat szedtem tervezés időszakban egész félidőig aztán.

Amennyiben a 14. napon volt ovud most, akkor nagyobb eséllyel lesz kislányotok, ha összejött, legalábbis statisztika szerint. (2-3 napig élnek odabent a kis katonák)

Sok szerencsét!

2017. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, nekem 19. napon jött össze, 30 napos ciklusom van.
2017. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz akkor nem számolgatsz egyszerűen ne védekezzetek. Ha egészségesek vagytok mindketten simán összejön. Sokan annyira rástresszelnek h azért nincs baba. Hajrá hajrá :)
2017. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha én ezen mintát alkalmaztam vna, akk sosem esek teherbe.:D nekunk 17-19 nap volt a nyero 29-31napoa ciklusaimmal😉
2017. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!