Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba ritkán gagyog,...

6 hónapos baba ritkán gagyog, nem kacag és sikít. Miért?

Figyelt kérdés
Egy rövid kacaja volt már, teli szájjal nevet és csak hőzik. 2-3 hónapos koráig sokkal többet gagyogott. Viszont már majdnem mászik, 4 és fél hónaposan már kutyazott. Aggódom kéne?
2017. nov. 21. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Lehet most a nagymozgások vannak előtérben. Nekem sokat dumál a kislányom, de mikor feltűnően csendben volt, akkor kezdett forogni.

A nagyobb gyermekem viszont amit leírtál, ő 5 hósan kezdett kutyázni, 6 hósan mászott, 11 hónapot se töltötte még be, már járt. A gagyogást meg 7 hós kora után kezdte nagyon, miután már begyakorolta az újdonságokat. Úgyhogy szerintem nem kell aggódni, ha hangokra felfigyel.

2017. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, figyel minden hangra. Ha néha dumal is akkor is az egész okle a szájában van. Csak furcsa, hogy az elején nagyon dumalt most meg nem.
2017. nov. 22. 06:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja, nincs ezzel semmi baj szerintem.
2017. nov. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 7 hós és sokkal jobban örülnék, ha sikítás helyett a kúszást vagy a felülést próbálgatná (őt zavarja, hogy egyik sem megy, nem engem), de most fogat növeszt, másra nem ér rá:))


Biztos semmi gond, most másra koncentrál. Majd dumál még eleget:)

2017. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, beindult utana a babad gagyogasa vagy beszede?
2023. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!