Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora egy rácsvédő?

Mekkora egy rácsvédő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, akinek olyan rácsvédője van, ami nem éri teljesen körbe a kiságyat, lemérné nekem, hogy milyen hosszú és magas?

Szeretnék egyet varrni, mert az üzletekben kaphatóak valahogy nem tetszenek. Nagy nehezen találtunk egyet neten, ami tetszett mindkettőnknek, erre teljesen máshogy nézett ki, mint a képen, így azt visszaküldtük.


Szóval arra jutottunk, hogy varrok egyet, csak fogalmam sincs, mennyi anyagot vegyek hozzá. A kiságy még nincs meg, szóval az alapján sem tudok kalkulálni vele.

Olyan 160x25 cm-re gondoltam, ez reális?


2017. nov. 24. 16:17
 1/9 A kérdező kommentje:
A kiságy 120*60-as lesz.
2017. nov. 24. 16:18
 2/9 anonim ***** válasza:
360X25
2017. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi.. 360as ami teljesen körbeéri nekünk olyan van. A kisebbet nem tudom.
2017. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A miénk 27x182 cm-es, brendonban vettük, szerintem szuper, pont elég. Mi sem akartunk olyat, ami teljesen körbeéri a kiságyat.
2017. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettotoknek! :)
2017. nov. 24. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb 180*25
2017. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én így számolnám: a kiságy fejvége 60/70cm. Szerintem jó, ha kb a közepéig leér, ha már nem teljesen körben van (én is olyat vettem, ami nem ér körbe, az lett a vége, hogy 2db-ból körbetettem a kiságyat, mert annyit forog álmában, hogy mindig koppant a feje...). Szóval egy 60/70cm, ami a tetejénél van, oldalra mindkét irányból megint 60/70cm, szóval kb 200cm-st csinálnék. De mondom, szerintem sokkal jobb, ha körben van, nem csak a felég, mert tuti oda fog koppanni a feje, ahol éppen nincs
2017. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is! :)

Azért nem szeretnék olyat, ami teljesen körbeér, mert zavarna, hogy nem látom a babát. Plusz ha nagyobb lesz, és ki lesz véve 2-3 rács, hogy ki tudjon mászni, megint nem opció a teljesen körbeérős.

2017. nov. 27. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit sem fog érni a kisebb szerintem sem. Össze vissza forgolódnak, koppannak. Amikor nagyobb lesz a gyerkőc akkor lejebb is teszitek majd az ágyát..na akkor pedig pláne haszontalan, mert semeddig sem fog érni benne. De amúgy is megrágják, leszedik ezek a kis lurkók..:) Mi egy paplant tettünk a végén a kiságy egyik oldalára, mert amikor feláll és hanyatt vágja magá az már nem vicces. Szerintem a teljes rácsvédőt több ideig tudnátok használni. De ahogy gondoljátok.
2017. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!