Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos baba mutogat vagy sem?

13 hónapos baba mutogat vagy sem?

Figyelt kérdés
13 hónapos kislányom egy ideje alig mutogat, inkább egyre többször a kezemet vezeti a kívánt tárgy felé, vagy megfogja a kezem és odavezet, ahol mutatni szeretne valamit. Egy hónappal ezelőttig még mindent mutogatott. Védőnő volt kint, azt mondta ezzel semmi gond nincs. Nincs másik gyerekem, tapasztalatokra vagyok kíváncsi. :)

2017. nov. 25. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Mutogat. De nem minden gyerek egyforma.
2017. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Két gyerekem mutogatott, a harmadik nem. De ő autista, viszont ez nem jelenti azt, hogy a tiéd az.
2017. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az enyém 7 hónapos kora óta mutogat mindenfele, egy hónapja hagyta el, már 80 %-ban odavezet, 20%-ban pedig tele tenyérrel nyújtózkodik valamiért. Ha kérdezek tőle valamit, hogy pl hol a maci? Akkor azt meg rendesen ujjal mutatja.
2017. nov. 25. 14:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt olvastam, hogyha a Te kezeddel mutogat, az nem biztos, hogy jót jelent, de nyilván nem kell a legrosszabbra gondolni. Én az orvossal is konzultálnék, ha aggódsz.
2017. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam a védőnek, semmit nem mondott rá.
2017. nov. 26. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha más dolog nem furcsa akkor ez nyilván önmagában nem jelent semmit. Az autimzus nagyon sok összetevőből áll. Csak azért írtam, mert ez az egyik "tünete", de rengeteg más dolognak is meg kell lennie együttesen.
2017. nov. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám. :) szépen beszélget, etet-itat, babázik. Tudom sose tudni, de valahogy az anyai megérzéseim semmi rosszat nem sejtetnek.
2017. nov. 27. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom itt vagy e meg , csak megkerdezhetem, hogy utana mi hogy alakult veletek? Remelem minden rendben , koszonom, hall valaszolsz
2023. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!