Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vehetnék?

Milyen ajándékot vehetnék?

Figyelt kérdés
Januárba fog születni apukám és az új élettálsa gyermeke! Milyen ajándékot lenne érdemes venni? Első sorba a baba ajándékára gondolok, valami kisruhára gondoltam következő méretbe, vagy pedig arra gondoltam, hogy mivel szeretek varrni, varhatnék valamit..
2017. nov. 25. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz varrni, egy egyedi kistakaró vagy ágynemű, rácsvédő, mosható/rágható állatka szerintem nagyon személyes és kedves lenne, bár jóval nagyobb meló is, mint boltba menni :)
2017. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz varrni, én is arra szavazok. Takaró, rácsvédô jó lehet. Csak megjegyzem, h majd anyukának is szép gesztus kedveskedni vmivel, pl. egy csokor virággal.
2017. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszene egy egyedi takaró, annak sokáig hasznát tudnák venni és akár a gyerek kedvence (átmeneti tárgya) is lehet később. Kisruhákat nagyon sokat fognak kapni és azokat hamar ki is növik. Ha Apukád párjának is szeretnél valamit akkor én fürdősóra, illatos gyertyára és hasonlókra szavazok. Nekem rossz volt kerülgetni a sok édességet a plusz kilóimmal.
2017. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A szülők ajándéka valamivel könnyebb ezért gondoltam most csak a babára! :)

Igazából ruhát meg egy csomó minden mást kaptak tőlem is kölcsön, unokatesómtól is.. Lassan szinte mindenük megvan..


De a takaró ötlete megtetszett, lehet az lesz!


Köszönöm a segítséget! :)

2017. nov. 25. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!