Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek 5 hónapos lanyotok...

Mit vesztek 5 hónapos lanyotoknak karacsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy neki "mindegy" de milyen játék volt neki/szamara haszno? Koszonom
2017. nov. 25. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Ebben a korban még semmit nem kapott, azt se tudja mi folyik körülötte, teljesen felesleges ajándékra költeni.
2017. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Cumi , pelus, csörgő, rágóka, valami színes műanyag figura..., minél több apróság veszi körül a közvetlen környezetében, annál érdeklődőbb lesz a későbbiekben is. Nyilván nem kell mindent egyszerre beszórni hozzá, de jó ha tudjátok cserélgetni a tárgyakat körülötte.
2017. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csuklócsörgő, rongybaba, fürdőjáték.
2017. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet kapott a lányunk első Karácsonyára. 4 hónapos volt akkor. Nagyon szerette, kb. 3 éves korában raktuk el, de még akkor is hagytam volna a szobájában, ha lett volna hely.

2017. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rágóka (hűthető, ez jó a fogzásra), babakocsira rakható játék, első étkészlet, itatóspohár.
2017. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tavaly decemberben a mi gyerekünk is 5 hónapos volt. Mi sütifaló kincsesbödönt vettünk neki. A szüleim szintén fisher price-os játékot, a nevét nem tudom, de 3 kocka. Anyósomektól disney-s csörgőt.Öcsémtől montessori tornyot. Sógoromtól villogós, nyomkodós játékot (ez volt akkoriban a kedvenc).
2017. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 5 hós lesz karácsonykor. :) FP tanuló kutyushugit kap majd.
2017. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Carragher_x ***** válasza:
32%

"Ebben a korban még semmit nem kapott, azt se tudja mi folyik körülötte, teljesen felesleges ajándékra költeni."

Ennél jobban nem tudnék semmivel sem egyetérteni.

2017. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém tavaly 6 hónapos volt karácsonykor, már ült és mászott, brendonos "hintarepülőt" kapott, már tudta egyedül használni és nagyon szerette. Csak felülni nem tudott rá egyedül, de pár hónap múlva már az sem volt gond. :)
2017. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-es, en kislanyom 4 honapos lesz, o is Tanulo kutyushugit kap :)
2017. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!