Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiam nincs el....

4 hónapos kisfiam nincs el. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Lassan lépni sem tudok nélküle, mert sír ha nincs kézben. Hiába viszem ki babahordozóban a konyhába, míg elmosogatok stb.. nem jó neki..sír. Sokszor olyan szinten felhergeli magát, hogy nem vesz levegőt. Rémisztő. Az elején hasfájós volt, kendőben sokat kötöttem magamra. Lehet ezzel elkényeztetettem? Hol rontottam el?

2017. nov. 26. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
4 hónapos. Alapszükséglete a teljes szeretet. Nem kényezteted el azzal, ha megbízhat benned. Nyilván később érdemes feszegetni a határokat, de most tényleg (csúnya szóval) a kötődés a lényeg, mert ha rájön, hogy hiába sír, akkor képtelen lesz rá, sose válik emberré. Kemény szavak, de ez van, meg is történik számtalanszor. Szeresd és kész, vagyis hallgass önmagadra!
2017. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Azert vagy Gyeden, hogy egesz nap vele legy. Elarulom, minden baba ilyen !

Majd 5-6 evesen ellesz magaban, 14 evesen meg rad is csapja az ajtot, hogy hagyd beken. De konyorgom, 4 honapos !!! Mit varsz ?

2017. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én próbálom kötődően nevelni. Soha nem hagytam sírni...csak azt gondoltam ahogy nő, úgy kicsit eljátszogat. Ismerős kisfia 3 héttel fiatalabb, és simán megfőz ismerősöm több fogásos ebédet. Én meg teljes csőstömegnek érzem magam, hogy fut a lakás...a lehető legegyszerűbb kajak készülnek, azok is több részletben.
2017. nov. 26. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden baba ilyen! Az enyém az első perctől kezdve elvan egyedül, de szerintem ez baromi ritka, mi se erre számítottunk, mivel a babák 90 százaléka folyton bőg. Kösd magadra továbbra is hordozokendöben, ezzel nem lehet elrontani, kicsi nagyon, anyukáján szeret lógni, az nyugtatja meg, szerintem jobb nem bögetni, hanem magadon hordozni, neki is jobb, neked is.
2017. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ilyet dobott a gép.

Nekem az első volt ilyen, állandóan ordított ha nem volt kézben, a másodikat meg alig lehetett észrevenni...

2017. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok ezzel egyedül. Már azt hittem csak az én babám ilyen kis sírós. Hülyén hangzik, de megnyugtat, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Első baba, és néha nagyon nehéz így...nincs semmi segítségem. Nagyik 200 km távolságra, a párom meg csak hétvégén jár haza, mert kell a pénz nagyon.
2017. nov. 26. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem is orditott ha leraktam, most 6honapos mar jobb a helyzet, szinte egesz nap elvan a jatszoszonyegen(persze beszelek neki sokat meg enekelek, mondokazunk)Kitartas :) egy hordozoban felkotod es viszed magaddal. Bar nekunk akkor mar javult a dolog amikor nem babakocsiban hanem hordozokendoben vittem ki setalni, es igy tobb testkozelseget kapott.
2017. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerekem van, a nagyobb babaként magában is elvolt, na de a kicsi nagyon nincs. 4 hós ő is, állandóan kézben van. Ez van :D nem elrontás kérdése, úgy gondolom hasonlóan csináltam mindent. Szerettem volna a kicsit is letenni ébren már pár napos korában is, de amíg a nagyobb elnézelődött, a kicsi elkezdett ordítani.
2017. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, hogy más több fogásos ebédet főz kicsi baba mellett, meg azzal sem, hogy fut a lakás. Hidd el, ez az időszak sem tart örökké, majd rend lesz meg tisztaság, most ez van és kész. Olyan gyorsan elszaladnak ezek a hónapok (persze, utólag így tűnik), inkább próbáld élvezni a babázást.
2017. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Első baba és bizonytalan vagyok néha....meg rosszul esik amikor mások mondják hogy nekik minden megy baba mellett...ilyenkor egy csődnek érzem magam.
2017. nov. 27. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!