Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Munkánk miatt 1 évet várnunk...

Munkánk miatt 1 évet várnunk kellene a babázással, az anyagi biztonság miatt. Tudom, hogy így lesz jó mindenkinek, de nagyon szomorú vagyok miatta. Volt, aki emiatt várt? Ti is ilyen rosszul éltétek meg?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem teljesen értem. Azért vagy szomorú, amiért felelősen próbálsz gondolkodni? Egy év nem számít semmit. 365 nap. Viszont ha ez idő alatt félre tudsz tenni 1-2 millió forintot, az sokat segíthet az indulásnál. Aztán meg ha meglesz a gyerek, majd visszasírod még ezt az egy évet, amíg mindent meg tudsz csinálni, amit szeretnél. Nem negatív akarok lenni, csak más nézőpontból megközelíteni a dolgot. Ne akard görcsösen, mindennek eljön az ideje.
2017. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyok szomorú, mert felelősen gondolkozom, hanem azért, mert még várni kell, és nehéz, mert nagyon szeretem a férjemet, és minden már szempontból készen állunk a gyermekvállalásra, de tudom, hogy így helyes, ha anyagilag is biztosak leszünk teljesen, ezért kell az 1 év. Egyszerűen nehéz várni egy olyan kapcsolatban, ahol érzelmileg évek óta minden adott.
2017. nov. 28. 09:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
5 évet vártunk így. Nehéz volt, de megérte.
2017. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is úgy volt, hogy várunk, de végül nem tudtuk kivárni. Viszont a természet megoldotta, első baba elment, a másodikkal most vagyok 37 hetes, viszont a 15. ciklusban jött össze, ráadásul mindkettő gyógyszerrel.
2017. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Mi is hasonlóképp vártunk, és több, mint egy évet. Nálunk többtényezős volt a dolog, saját lakásba szerettük volna, munkahelyről szülni. Összeházasodtunk, rá fél évre megvettük a lakást, pár hónapra rá beköltöztünk. És még innen számolva 1,5 év volt mire azt mondtam jöhet.

Hogyan éltem meg? Borzalmasan. Mindig úgy terveztem, hogy 30 éves koromra, már a másodikat szeretném szülni. Erre itt vagyok 30 évesen és az első van a pocakomban. Voltak hullámvölgyek, mikor sokat sírtam, mert a szívem gyereket akart, de az eszemmel tudtam, hogy ha nem várok, vegetálhatunk gyesből, anyám nyakán.

Utólag pedig tudom, hogy ez volt a felelős döntés.

2017. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Mi a kistesóval vagyunk így. Már rákészültünk h belevágunk, akkor szóltak a munkahelyemről h visszamehetek "kismama műszakba" így várunk még legalább egy évet :(

Akkor nagyon bántott a dolog, már beleéltük magunkat. Most már jobb, és tudom h ez volt a jobb döntés is!

2017. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a helyes döntés így kell megélni!a legjobbat szeretnétek tehát ne fájjon!legalább vannak olyan emberek akik igy gondolkoznak :)

Most jönnek az ünnepek,próbáld elterelni a gondolatod aztán meg koncentrálj a férjedre, és arra h minél jobb anyagi biztonságban legyetek :)

2017. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!