Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem emeli a fejét a babám?

Miért nem emeli a fejét a babám?

Figyelt kérdés
Kisbabám 5 hetes. 3 hetes koráig gyönyörűen emelte a fejét, ha hasra fektettem és átfordította egyik oldalról a másikra. Aztán én kórházba kerültem, a kisfiammal pedig anyukám volt és ő egyáltalán nem fektette hasra, mondván, hogy nem szabad ilyen picit erőltetni.Ma megpróbáltam hasra fektetni, erre elkezdett nagyon sírni és meg sem mozdította a fejét. Lehet, hogy ellustult 2 hét alatt? Ugye nincs semmi baja? (Ja, sokat tartja a fejét jobb oldalon)

2017. nov. 28. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi baja, hízott kicsit és már nehezebb neki felemelni, mint régen, az sem gond, hogy nem volt hason, nálunk ugyanez volt, rendesen csak 3 hónapos korától volt hason, most már tökéletesen emeli a fejét.
2017. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Szeritnem is ellustult, hiszen ha hason van akkor dolgoznia kell hogy lásson valamit, ezért is ajánlott hasra tenni, úgy indul be a mozgásfejlődés.

Mindenképpen tedd hasra, hiába sír, nem azt mondom hogy hagyd sírni, beszélj hozzá ilyesmi. A szakemberek is a hasra tevést fogják mondani.

2017. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :) Most már minden nap hasra fogom tenni egy kicsit. Ma délután újra megpróbáltam hasra tenni és egy kicsit már emelte a buksiját.
2017. nov. 28. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs baja, csak megszokta, hogy háton jobban lát, és még erőlködnie is kell. Apránként, játékot tartva előtte próbált meg megszerettetni vele a hasonfekvést újra.
2017. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek! A 2es válaszolót miért húzták le 34%ra??
2017. nov. 29. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!