Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek vált már be a Sudocrem?

Kollarfanni92 kérdése:

Kinek vált már be a Sudocrem?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Lányomnál es kisfiamnál is
2017. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Mindkét gyerekemnél. A legdurvább pirosságot is eltűnteti 3-4 nagyon vékony kenés alatt
2017. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
A legjobb!!! Ha piros mar masnapra sokkal szebb. Normál esetben a neogranormont hasznaltuk de pirosodasra nem volt jo, sirt tovabb tole. Nem ertettuk miert. Aztan egy brutális gyomorrontasnal muszáj volt hasznalnom... Szóval érted. Eeees iszonyatosan csipet.. Ott alltam es csak arra tudtam gondolni hogy azt hittem jot teszek vele a gyereknek piros popsira.. Azonnal vettunk sudocremet, direkt kiprobaltam en is. Es zseniáli, tényleg nem csip. Azóta a gyerek se sir pirossag esetén.
2017. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is. Bár én alapból bephantent használok, mert szoktam rögtön látni ha kakil, és egyből megmosom. Elég szokott lenni. Durvább esetben veszem csak elő a sudocremet.
2017. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekünj bevált!
2017. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pelenka kiütésnek 2 nap mulva nyoma sem volt a sudocremtol.☺
2017. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért pontoztatok le,ha nektek is bevált👍
2017. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos , hogy a válaszolók pontoznak le.
2017. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valakinek az a napi elfiglaltsaga hogy direkt lepontoz minden valaszt. Boldogok a lelki szegények
2017. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!