Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pi-vizet is forralni kell?

A pi-vizet is forralni kell?

Figyelt kérdés
Evek ota pi-vizet iszunk. Most 4 honapos babamnak csinalnek tapszert belole,mert elegem van a forralasbol...pontosabban a vizforralobol. Kicsi a konyham es keves a hely es tok maceras a vizforralot elovenni mindig es helyet csinalni neki. Viszont van itthon ballonos pi-vizunk.adhatom siman vagy kotelezo forralni azt is tapszer kesziteshez?

#baba #tápszer #viz forralas
2017. nov. 28. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi az a pi víz, de babavizet adhatsz forralas nélkül már születéstől kezdve is.
2017. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom mi az a pi víz, de emlékszem, hogy már volt botrány valamelyik babavíz kapcsán is, hogy hoppá, olyan cucc került bele, aminek nagyon nem kellett volna... Szóval én csak forralva adok bármilyet. Nekem is kicsi a konyhám, és az egész bébiétel-készítéssel is tele van a hócipőm, mivel külön készítek neki napi kétfélét. Másból nem állok ki, mint mindent félrepakolok, aztán visszapakolok, mert különben meg enni nem lehet az asztalon. Úgyhogy megértelek, de bírd ki még egy darabig, ennyit megér az ember nyugalma. Mármint, hogy biztos nem lesz beteg tőle a baba.
2017. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A pi-viz tobbszorosen szurt.rendezett szerkezetu,aktivizalt, csiratlanotott viz.


Igen tudom hogy vannak baba vizek amiket forralas nelkul lehet. Nem elso babas vagyok a 3. 4 hos. Es mar egy par dolgot megtanultam. Viszont erre meg pontos valszt senkitol sehonnan nem kaptam hogy kelle forralni ezt is.....viszont ha kellene..akkor inkabb mar csap vizet forralnek. Egyebkent nem tudom melyik a tisztabb viz... a forralt vagy a a pi-viz.

2017. nov. 28. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ózmozis víz van. Egyáltalán nem forralom. Minek is tenném ? :)
2017. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!