Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnál miért nem jelentkez...

Kisfiamnál miért nem jelentkezett a szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
9 hónapos elmúlt és még mindig nem sír utánam. Ha idegen helyen vagyunk kéri magát ölbe(nem mindig) és keres a tekintetével.Ha fáradt szintén ölbe kéri magát. Ez is szeparációs szorongás? Ez nem azt jelenti,hogy rossz anya vagyok?

2017. nov. 28. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Most már az is baj, ha nyugodt természetű ??
2017. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenkinél jelentkezik olyan erősen. Ha szüksége van rád, úgyis jelez.
2017. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Örülj neki!! Ez azt jelenti, hogy bízik benned, tudja, hogy ha épp nem lát, úgyis visszajössz. Kiegyensúlyozott baba, valószínűleg jól "neveled". :)
2017. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnal 10 honaposan jelentkezett, akkor is csak egy utazas miatt (tavol elunk a rokonoktol, hazalatogattunk, fel evvel korabban lattak utoljara, mindenki meg akarta fogni, sok volt neki).


Utana legkozelebb 14 honapos kora korul, akkor is azert, mert el kellett mennem otthonrol 6,5 orara, utana wc-re meg furodni sem mehettem vagy 2-3 hetig nelkule.


A legutolso ilyen 18 honapos koraban volt, szinten a hazautas, rokonlatogatas soran, de akkor mar nem volt olyan durva. Most 21 honaposan mar elvan siman nelkulem is anelkul, hogy nagyon keresne bizonyos ideig.

2017. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk egyik gyereknél sem volt ilyen, én örülök neki!
2017. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam több évig tartott, de ha jól tudom később kezdődött. (És nagyon későn ért véget) Úgyhogy kialakulhat még, de én NEM KÍVÁNOM!!! Borzalmas érzés, ami nagyon megtudja keseríteni a mindennapokat :(
2017. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Ez az én kérdésem volt. Hat a 8#nak lett igaza, jött még utána olyan szepa, hogy a fülem is ketté állt bele....

2017. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, jöhet még...

Én 1 hós kora óta nem szabadulok, bármily furán hangzik is (nem mintha szabadulni akarnék, de értitek... ). Nem vettem észre én sem, melyik volt ebből konkrétan a szepa, mert mindig brutál ragaszkodós. Most 19 hós, végre van még egy ember, aki szimpi neki, mindenkitől menekül, csak anya... Olyan 16 hós korától enged lakáson belül el pár méterre. De pl. ha közénk áll egy kisgyerek, már úgy bőg féltékenységében, jajj... Hát ez van. Nálunk sem nevelés kérdése. A saját apját 4 hós korára fogadta el.

Ne is akard, hogy szorongjon a gyereked.

De még simán eljöhet az is. Talán 10 hó környékén volt nálunk egy nagyobb kiugrás.

2017. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!