Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnak mar duhosok lenni?...

Tudnak mar duhosok lenni? Kisbabam hat honapos mult es par napja mikor faradt vagy duhos, ehes kezet okolbe szoritja es megfesziti magat es kialt eggyet vagy gugyog.

Figyelt kérdés
Picit olyan mintha a hideg razna ki.
2017. nov. 30. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Bárkit megszállhat az ördög.
2017. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ :)

A fiam később kezdte, de egyértelmű volt mi akkor a baja. Pl nem tudta megfogni rendesen a kocsiját vagy bármi. Feszítette magát és ordított egyet. Kb 9-10 hónapos lehetett.


Szóval simán lehet, hogy mérges :D Mit csinált akkor épp? Ha valami olyat, akkor érthetőbb, hogy mérges volt-e.

2017. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olbe volt es nezte a tv-t, egyszer eges volt es mar elotte nyurrogot masodszor almos volt
2017. nov. 30. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha tv-t nézett akár az idegeinek a túlfeszülése is lehetett..
2017. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
6 honaposan tv-t nez ....szuper...
2017. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is nézi....mit kell ezen fennakadni?Nem való világot néz vagy horrort...

Az én babám is szokott ilyet csinálni a tvre is, meg ha lógatok előtte játékot, vagy ha az ölemben van és telefonálok.

2017. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam :-) hihetetlen milyen gyorsan fejlodnek !

Nemtudom a tv-n mit kell fennakadni, nalunk csak napozben megy es neha belekukkant. Nagy tv es minden ellenes voltam de rajottem, hogy vannak dolgok miket nem lehet elkerulni.

2017. dec. 1. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiam is hat hónapos, és nekem morog mikor dühös és nem tetszik valami neki. De ez mind semmi, van olyan eset, hogy erölkődő hangot ad ki (olyat mint, amikor kakilni próbál) és ez elégge ilyesztő.
2017. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!