Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyire van el kisbabá...

Nektek mennyire van el kisbabátok?

Figyelt kérdés

Kisbabám 6 hetes, rettentő hasfájós és sokat tartottuk a vállunkon, olykor órakíg míg szenvedett a pukikkal, kakival, büfivel. Nagyon sokat volt ölbe ezért és most semmennyire nincs el éberen ha letesszük a jatszoszőnyegre, pihenőszékbe vagy az ágyra. Akkor sem ha foglalkozunk vegig vele. Vettem kengurut, 1x 2x beletettuk es mar csak ebben alszik el nappal.

Fog ez az önbenlvétel kopni ahogy nő?


2017. dec. 1. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, 3 hónapos korig mindegyik ilyen, utána már sokkal jobb lesz.
2017. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kislányom 4 hónapos koráig volt kegyetlenűl hasfájós.

Nyugi fog változni ahogy beindul a mozgásfejlődés nyitni fog a világra minden érdekes lesz neki


De a Kenguru helyett inkább ajánlom a Csatoshordozót MeiTait vagy a Rugalmaskendőt.

2017. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg változni fog.Nekem most lassan hat hónapos és megint ölbebaba lett ahogy fogzik pedig már majdnem 10 kg alig bírom és szó szerint semmit nem tudok tőle csinálni.Általában 3 hónaposan fordul velük a világ☺

De a könnyebb és nehezebb időszakok folyton váltják majd egymást.Én m9st nagyon várom a könnyebb időszakot.

2017. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mind két gyermekem ilyen volt 6 hetesen, 6 hónaposan meg már mindkettő akár egy óra hosszat is elmolyolt egyedül...vagy csak ültek a rezgőszékben játékokkal a kezükben és nézték amit csinálok, vagy amikor már tudtak mászni ülni, szépen eljátszottak egyedül. persze megkell tanítani őket egyedül lenni, megmutatni mivel hogy tudnak játszani, ugyanakkor azt az időt, amikor meléljük ülsz le játszani, nem telefonnyomkodás és társaival tölteni, hanem valóban rájuk figyelni....a szabadiőd felét töltöttem velük, a másik felében önállóan játszottak - ez is fontos része a fejlődésnek, az önálló játék...de ez idő, mire kialakul, 6 hetesen még alig látnak, még jó hogy csak az öledben van el! Speciel a kenguru rossz ötlet, egyrészt baromi egészségtelen, másrészt így csak matricát csinálsz belőle....altasd az ágyában, vagy magad mellett az ágyon, vagy a szoptatós párnán, de ne magadon..
2017. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babámnak mint kiderült a szoptatós teámtól fájt a pocakja kezdetben :S 5 hetes korától pedig jött, hogy elkezdett bukni, innestől sokat volt kézben. Mondták, hogy el fogom kapatni, hát ilyenről szó se lett! Idővel megjön az igénye a babának arra, hogy ő maga fedezze fel a dolgokat, pl kezdetben kézbe vesz és sokáig nézeget egy csörgőt. Azzal nem ártasz, hogy megadod neki, amire szüksége van. Sőt! Érezze csak, hogy ha baj van, anyára biztosan számíthat. Mert ez a biztonságérzet később is megmarad benne Veled kapcsolatban. Most ez egy ilyen időszak, ki fogja nőni. Bár most biztosan hihetetlennek tűnik, de mikor kicsit nagyobb és önállóbb lesz, biztosan fog majd hiányozni a babusgatós időszak, mikor még hagyta magát ölelgetni meg hurcolászni :)
2017. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És igen, visszagondolva nekünk is volt egy ilyen pár hetes periódus, mikor csak a kenguruban aludt el, hát jó kis "gerinctorna" volt úgy csinálni a házimunkát, hogy egy kis sózsák csücsül elől :)
2017. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!