Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy 7 hónapost...

Szerintetek egy 7 hónapost fogja még érdekelni a játszószőnyeg, eljátszik majd rajta?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Az én majdnem egy évesem még foglalkozik néha vele, de csak azért mert van rajta zongora.
2017. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hozzátarzozik a történethez, hogy van már neki kettő, mivel 2 nővérem is ideadta, de kezdetektől fogva nem érdekli. Erre anyósom ezt vette neki karácsonyra, holott tök más dolgot beszéltünk meg és tartok attól, hogy ez is a szekrényben fog állni.
2017. dec. 1. 11:27
 3/17 anonim ***** válasza:
háát, nekem egyiket sem érdekelte már túlzottan ennyi idősen, de valahogy önmagában a játszószőnyeg nekünk nem vált be...unokatesóéknak igen, ők addig el voltak alatta, míg lényegében meg nem tanultak mászni (kúszni) na de az is bekövetkezik legkésőbb 10 hósan, én biztos nem vettem volna az anyósod helyében, főleg ha már van kettő....de teljesen felesleges emiatt megbántandod, gondolom szeretettel vette, hát fogadd el, add el a másik kettőt, majd veszel az árából mást, ezt meg használjátok, legalább ha anyós látja, hogy nem érdekli a babát, legközelebb megkérdez majd hogy mit vegyen :)
2017. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szó sincs róla, hogy megbántanám, fel sem fogom neki hozni a dolgot.
2017. dec. 1. 11:35
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
3 hónaposom fél órát elvan rajta simán. Rájött, ha rugdossa akkor hangot adnak rajta a csörgő izél. Tükörszerű cucc is van rajta, abban meg nézegeti magát és dumál magának :)
2017. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem már a 6 hónapos rajta sem akar maradni, mert inkább indul (kúszik) felfedezni a szobát :)

Mondjuk ha esetleg járókába beleteszed akkor tuti rajta marad :)

Kár hogy azt vette... Visszavinni nem lehet?

2017. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az 2-4 hónapos babának való, utána elindulnak felfedezni a világot. Enyém 7 hónaposan már a játékkonyhát birizgálta :)
2017. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nem örülők hogy ezt vette, ahelyett amit megbeszéltünk, de megbántani sem akarom, így azt hiszem elrakom a második gyereknek, az egyiket visszaadom a nővéremnek (odatudja adni barátnőjének, aki jövőre szülni fog), a másikat pedig max eladom, vagy megtartom pluszba.
2017. dec. 1. 12:41
 9/17 anonim ***** válasza:

De milyen játszószőnyeg az a hidas vagy az óriás méretű amin különböző játékok vannak elszórtan?

Mert ha az első akkor az értelmetlen, 6 hónaposan már el se fért rajta, hídtól le se tudtam rakni, de az utóbbi míg nem kezdett el mászni tök jó volt mert ösztönözte a kúszásra hogy elérje a csörgő-zörgő játékokat.

2017. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Állítólag a hídas, legalábbis férjem azt mondta, én még nem láttam.
2017. dec. 1. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!