Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hósnak babafotel?

13 hósnak babafotel?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani..? Hátha van amit még nem láttam..:) Eddig sehol sem láttam jókat..
2017. dec. 3. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Én inkább pici babzsákot keresnék :)
2017. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Mire jó az? Hogy ellustítsa a derekánál lévő gerincközeli izmokat? Hogy hanyagtartása legyen?
2017. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából olyat szeretnék, ami kemény, hogy tudjon az asztalhoz tolva rajzolni is majd rajta. Ezért nem gondolkodtam babzsákban. :)
2017. dec. 3. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Szàzas boltokban kicsi müa.gyerekszék 1000.-

Kinaiban cuki szines, kerekitett karfàval, amire ha raül csipog,1500.-

2017. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

IKEA-ban lehet kapni babáknak való asztalt és kisszéket. A mienk is kapott egyéves születénapjára.

Van fotel is. Pont olyan, mint a normál "POÄNG" fotel, csak piciben. Olyan aranyos, hogy előbb utóbb beszerezzük.

2017. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én biztos nem vennék kisszéket meg kínais fém széket, mert egyszer odavágja, aztán törik esetleg a tvszekrény üvege, vagy bmi más. Nem is értem sose, nem ez volt a kérdés, ráadásul igencsak lenéző stílusban érkezett a válasz, ugyan mire fel?! Biztos képes ő is guglizni, de hogy te szöveget értelmezni nem, az fix.


OFF vége


kérdező, én kislányom is ezt kap karácsonyra, neki szabadkáról lesz hozva, linkelem, milyen

[link]


szivacs, de kemény, formatartó

2017. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!