Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Jané powertwin pro...

Milyen a Jané powertwin pro iker babakocsi? Én testvérkocsinak vásárolnám. Újszülöttnek használja valaki hordozó nélkül?

Figyelt kérdés
A lányom 2 éves és a hátsó ülést dönteném meg az újszülött babámnak. Nagyon tetszik, és a Graco testvérkocsival (stadium duo)összehasonlítva ugyanúgy lehet dönteni a háttámláját, mégis a Jané-t 6. hónapos kortól ajánlják( 150fok alá nem dönthető), a Graco-t meg újszülött kortól.
2010. jún. 1. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerencséd van,hónapok óta el vagyok merülve a Jane powertwin kérdésben,szintén testvérkocsinak.A 2010es,és a 2009es modelleket,csak 2 fokozatban lehet dönteni,ami 150 fok,és az nem felel meg szerintem egy újszülöttnek hordozó nélkül.Én azt hiszem egy 2007 es modellt vettem meg,3fokozatban dönthető a hátsó ülése,majdnem teljesen ez az: [link]

Veszek rá még egy matrix cupot, [link] ami elvileg teljesen fektethető autósülés,az olyan 4 hónapig biztos jó lesz a picurnak mózes helyett,kap bele egy lábzsákot,meg a nagy is egyet előre,és mindenki jól jár:-) Ha nem akarsz matrixot venni,ott van a Strata,aminek valamilyen szinten szintén dönthető a háttámlája,vagy a Rebel,az egy normál autósülés.Amugy találtam már olyan powertwint is ami 4 fokozatban dönthető,teljesen vizszintbe,de az is valamelyik régebbi kiadás lesz szerintem.Imádom a 3 nagy kerekét,fél kézzel elöl a 10 kilos lányommal is olyan tolni mintha semmit sem tolnék,a legkönnyebb és a legkönnyeben irányithátó testvérkocsi,nagyon kicsire összecsukható,6 hónapos terhesen fél kézzel vettem ki a csomagtartóból.A Gracok nehezebbek,nehezebben manőverezhetők,olyan mint egy busz.Ha kérdésed van irj még nyugodtan.

2010. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja,még annyi hogy nem sok testvérkocsi/ikerkocsi van aminek ne néztem volna utána,az én igényeimnek elég pocsék a kinálat,ha nem powertwint veszek,akkor esetleg egy jane twintwot vettem volna,annak annyi a hátránya az én szememben,hogy nem fujhatóak a kerekei,4 kereke van,abból 2 kisebb és bolygós,ezért télen nehezebb tolni,és nincs lábtámasz a hátsó üléshez.
2010. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a powertwint pro-t, nem tudom hányas kiadás, de a matrix hordozót nem tudták hozzá csatlakoztatni. (vagy az eladók nem tudták) :( Elég hülyén nézett ki. Amúgy csak azért nem azt vettük meg, mert a nagyobbik lányom már nem fért be az első ülés "naptetője" alá. (elég magas, pedig csak 2 éves) Végül az ABC design tandem plus-t vettük, ami olcsóbb és a lányom is csak ebbe volt hajlandó beleülni. :) A második babóm is lány lesz, ezért örültem volna a piros kocsinak, viszont az ABC design barna. Amúgy néztük még a Bébé comfort-ot is, de annak külön a naptetője 17ezer ft és nincs lábtartója a sportrésznek. Ez elég jól nézett ki mózeskosárral. Ezekről a kocsikról mik a tapasztalataid?
2010. jún. 2. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Be tudnád linkelni esetleg,mert van belőlük többféle is.A brendonban nézelődtetek amugy,vagy hol?
2010. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja,már látom,a Tandem plust vettétek.Jó kocsi kényelmes a babáknak,bár nekem tul nehéz lenne.
2010. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!