Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szűntek meg az éjszakai...

Mikor szűntek meg az éjszakai problémáitok a babátoknál és milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

Azokat az anyukákat kérdezném, akiknek 9-10 hónaposan is még 1-2 óránként felkelt a babájuk éjjel.

Nálunk ugyanis ez a helyzet és nem használt a homeopátia,a víz itatás, a dologél és egyéb nem sírvahagyós módszerek, csak 5-10 perc szopival alszik vissza. Már eléggé fáradt vagyok és el sem tudom képzelni hogyan lesz ez majd könnyebb.



#alvás #sírás #9 hónapos #éjszakai problémák #1-2 óránként kelés
2017. dec. 7. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11 hós kortól már csak akkor ébredt a fiam, ha jött a foga. Addig minimum 3x felkelt. 15 hósan kint volt 16, onnantól szépen átaludta az éjszakát, most meg 2 évesen megint szokása felkelni, jön a maradék, de olyan lassan....
2017. dec. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

*Semmit se csináltam. Kizártam az ilyen okokat, hogy fázik, melege van stb, magától hagyta el az ébredeseket.

1-es voltam

2017. dec. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 éves elmúlt, de ritkán alussza át az éjszakát. Pedig sokmindent kipróbàltam, végül elfogadtam, hogy még legalább egyszer kelni kell hozzá.
2017. dec. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, ha még csak egyszer kéne kelni! Nem 6-7-szer... már aláírnám :).

Ezek szerint nem mindenkinél szoktatás kérdése, majd az idő segít? Mert én is ott tartok, hogy már nem próbálkozom mindenfélével, mert semmi értelme eddig...

2017. dec. 7. 09:14
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
A homeopatia amugy se hasznal, a viz itatastol jo h nem alszik, ha meg raszoktatod h percenkent szoptatod szinten jo h nem alszik. Szoval most h elkovettel mindent h ne aludjon, csodalkozol. Ok. De akkor ne itt rinyalj.
2017. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem percenként itattam és nem percenként szoptattam, de nem hinném, hogy magyarázatra szorulok, gondolom a kedves válaszoló nem tudja milyen helyzetről beszélek, akkor meg nem itt kéne válaszolnia, ha érdemben arra képtelen.

Köszönöm

2017. dec. 7. 10:53
 7/11 anonim ***** válasza:
14 hós és még mindig sokszor kel. Nem tudom én sem mit kellene tenni..:( Nincs szívem sírni hagyni..
2017. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
35%

Én nem hagytam sirni de nem vettem fel sosem. Ha tudtam h a foga kapott lidokainos zselet vagy calpolt es hagytam a kisagyban.

Az elso 3 ejszaka szornyu volt. 40 percet susogtam gornyedve az agy mellett, nagy nehezen elaludt majd 20 perc mulva ismet.

Kb 1 het utan mar csak 1-1x ebredt meg hajnalu 4 korul de ekkor mar oda sem mentem ha nem sirt (1x sirt- de akkor is maradt csak az erintes es enekles/susogas).

Nagyon nagyon faradt voltam de vegig csinaltam es azota 8-kor leteszem aludni es 7 elott mukkja sincs.

Egyeb irant maga az alvas az idegrendszer erettsegetol is fugg. Az en babam 2-3 honaposan ataludta az ejszakakat es 4 honapos kora utan a fogzas miatt kezdte ezt de masszazs, gel es fajdalomcsillapito mellett is folytatta. Szoval ez csak egy rossz szokassa valt, mindossze 1 het alatt. 5,5 hos korara gyorsan leszoktattam errol. De sajnos az en hibam volt. Mert kikapkodtam, felebredt stb...


Szoval bar a korabbi hozzaszolo stilusa kisse durva, de van benne igazsag. Sajnos ezt mi szurtuk el. Most nekunk kell rendbehozni is.


Probald meg a hangoddal es erinteseddel megnyugtatni, ne kapkodd fel es szoptasd/itasd minden mozzanatra.

Nehez lesz. Nagyon nehez. Sot csaladi beke erdekeben vonuljatok el egy masik szobaba ha lehet 1 hetre.

Ha egyszer elkezded ne add fel. Nem kell sirni hagyni mert szorongasa lesz, de csak a hangoddal es erintessel nyugtasd. Maradjon a helyen a kisagyban.

Sok sikert!!!

2017. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak. Én ezt 3 napig bírtam, mert 1,5 óra után aludt el, és újrakelt.. aztán megint órák..

Akkor már annyira fáradt voltam, hogy inkább 5 perc alatt megszoptattam és rögtön visszaaludt. Fájdalomcsillapítót és lidokaint meg nem szeretnék neki adni...

De lehet akkor újrapróbálom, csak nehéz hullafáradtan mikor látom hogy napok után sem működik ez a módszer, de köszönöm!

2017. dec. 7. 13:20
 10/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nekem sosem aludta át az éjszakát. 3 hónapos koráig 3 óránként kelt, és utána pedig jöttek az órás, kétórás kelések...
2017. dec. 7. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!