Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetnél ilyen...

Hogyan öltöztetnél ilyen időben egy 7 hónapos babát orvoshoz?

Figyelt kérdés
Autóbusszal megyünk babakocsival, kb. 10 km az őt, nálunk süt a nap, 5 fok körül van a hőmérséklet. Alul-felül pléd lennne, hosszu ujjú body és harisnya biztos. Erre vagy póló és egy vékonyabb nadrág és overál vagy vastagabb puióver bársonynadrággal és téli kabáttal, kocsicipővel lenne. Melyik a jobb megoldás?
2017. dec. 7. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Én inkább a vékonyabb megoldást csinálnám.


Tehát:

Rövid ujjú body, harisnya, erre egy vékony nadrág, pulcsi.

Erre rá az overál és pléd ha kell.

A buszon mindenképp figyeld, mennyire fűtenek. Ha meleg van és nem vagytok ajtó közelben (nyitják ugye) akkor pléd nélkül, overál kicipzározva lehet majd jó.

2017. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Én gyerekorvoshoz mindig a lehető legkevesebb réteget adok rájuk, hogy egyszerű legyen öltöztetni. Én így öltöztetem ilyenkor: rövid ujjú body, pulcsi, vékony macinaci vagy leggings zoknival és az egészre egy overál.
2017. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Harisnya+hosszu ujju body +talpas rugdalozo, ha nincs dogmeleg a buszon.(persze erre talpas overall) konnyebb vetkoztetni mint amit te irtal.
2017. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Mindig overallban visszük ki, a kocsikabátok szerintem nagyon vékonyak, Ma az átmeneti overallra kapott egy vastag ujjatlan hálózsákot, alatta rugi, body.
2017. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!