Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most egy hetes a kis manócskám...

Most egy hetes a kis manócskám. A terhesség előtt is nagy felesleg volt rajtam, terhesség során 11-kgot híztam. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg szoptatok,és szeretnék is jó legalább 9 hónapig. Tehát nem szeretném,hogy elapadjon a tejcsim, 6 hét után viszont szeretnék formába jönni egy kicsit. Milyen tippeket ajánlotok? Tornázni,edzeni lehet szoptatás alatt? Mennyi kalória kell hogy soo tejcsi legyen,de plusz súly ne jöjjön rám.

2017. dec. 7. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt vedd figyelembe, hogy a tejtermeléshez 500 kalória többlet elég. A többiek meg majd beszélnek a tornáról, és ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, mert rólam anélkül is leolvadtak a kilók sajnos.
2017. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyerkőc leeszi rólad annyi idő alatt. Nem kell siettetni.
2017. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Oda figyelsz mit eszel. Szoptatás alatt 20 kg jött rám.
2017. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem leszek emiatt le pontozva,de ajánlom a fészen a bakker terhes vagyok csoportot,várandós és szoptatós programok vannak,nézelődj egy kicsit ott :)

Én egyébként 30kilot hiztam,4honapos a babám és már csak 5kilo feleslegem van ;)

2017. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Maminbaba órák nagyon jók ha van a kozeledben.
2017. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat :*
2017. dec. 7. 22:43
 7/15 F. Eszter ***** válasza:

Edzeni szabad. :) Fokozatosságra figyelj, és ne izomlázig.

A futást hanyagold, amíg ekkora a túlsúlyod, addig izületkímélő edzés való neked.

A maminbaba jó, és ezt az oldalt is nézd meg: [link]

2017. dec. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hat hétig semmit ne csinálj, pihend ki a szülést, törődj a babáddal.Ráérsz ezzel.
2017. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne dolj be az ismerosoknek hogy a “sok tejhez sok csokit kell enni” meg tarsai. Egyel egeszsegesen, cukor mellozesevel, de annyit amennyi jol esik. Hidd el hamar le fogsz fogyni.

Es ha huvelyi uton szultel elso hat hetben tilos a torna. (csaszarrol sajnos fogalmam sincs)

Utana ajanlom neked a hasizom helyreallito tornakat, vagy gyogytornat. Nagyon fontos a fokozatossag.

2017. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Én tornáztam már 2héttel szülés után.Ne az én példámat kövesd,csak leirom.A babám 3 hetes volt mikor terembe kezdtem járni,de én észre sem vettem sem a varratot,sem hogy megterhelő lenne,a tejem mennyisége nem csökkent,rengeteg tejem volt.DE mégegyszer irom,ne az én példám kövesd,az orvosom és a védőnőm zöld utat adott az ovatos edzésre
2017. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!