Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan reagálnak általában az...

Hogyan reagálnak általában az 1-éves kis babák az 1-éves oltásra?

Figyelt kérdés
Mármint arra lennék kíváncsi milyen tünetek lehetnek az oltás után ugyanis én azt hallottam,hogy az 1-éves oltás felér egy "lórúgással" ?
2017. dec. 8. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tünete nem volt, most 18 hónaposnál volt extra nyűgösség, de többi oltásnál semmi mellékhatás nem volt.
2017. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmi. Én a 15. havi MMRről hallottam csak, hogy megviseli őket nagyon.
2017. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 16 hónapos. Eddig csak az 1 éves oltással volt gondja. Belázasodott és 2 napig csak feküdt, pedig nagyon eleven kisbaba.
2017. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lazas lett de valszeg azert mert egyutt kapta a neisvac-kal.
2017. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annak nem volt tünete (a 15 hós viselte meg kissé), de az volt az első, ami "beleégett" és azóta rühelli az orvost.
2017. dec. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi tünete
2017. dec. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi kulonos nem volt. Minden letezo oltast megkapott, azt is ami nem kotelezo. Soha meg csak hoemelkedese se volt.
2017. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 éves oltásban ugyanaz az van, mint amit előtte kapott, nálunk semmi nem volt, de még 2 hós korában sem. A 15 hónapos oltás (mumpsz, rubeola, kanyaró ellen) után sokszor előfordul, hogy a gyerek nyűgös, mert akkor élő, de persze legyengített vírust kap.
2017. dec. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!