Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves lányom megkóstolt...

Másfél éves lányom megkóstolt véletlenül egy kis csokit. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Nem szokott cukrozott, mesterséges dolgokat kapni.

Ma nálunk volt a féltestvére (17 éves lány) és csokit evett a nappaliban, amíg nem figyelt, a lányom is a szájába vett egy darabot. Nem ette meg, nem nyelte le az egészet, de így is eléggé felhúztam magam és mérgemben mondtam emelt hangon, hogy nem is értem, minek jár ide, csak a baj van vele... A férjem meg most este kiakadt, hogy hogy mondhattam ilyet a gyerekének, mikor így is alig látja és hogy ez nem az ő hibája volt, meg nem alkoholt ivott a lányunk, vagy hasonlót, ennyitől nem lesz semmi baja és sokkal többet ártok neki az ilyen kirohanásaimmal.


2017. dec. 8. 23:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor szembesülök azzal a ténnyel, hogy nekem van a legjobb édesanyám és tökéletes gyerekkorom volt!
2017. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Ez komoly, hogy ezen így kiakadtál???? Semmi nem történt, igazi hárpia benyomását kelted ezzel a szöveggel.
2017. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de te nem vagy normális. Kezeltesd magad sürgősen, mert ez később csak rosszabb lesz, és a lányod issza meg a levét. A férjed helyében még két hatalmas pofont is levertem volna. Mondom ezt úgy, hogy az erőszak ellen vagyok. A lányod nem ciánt vett be, hanem csokit. Semmi baja nem lesz. De az garantált, hogy ha így tiltod, akkor titokban fogja majd enni. Te tényleg beteg vagy. Ez nem egészséges életre nevelés, hanem a saját hülyeségedet akarod ráerőltetni.
2017. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Te nem vagy normális, remélem ez csak egy kamu kérdés. Ha nem az, akkor kezeltesd magad.
2017. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek előzőkkel. Amúgy a másfél éves gyerekedre nem a féltesójának kell figyelni, hanem neked.
2017. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, megnyugodtam.


Ugyanis én vagyok a kamaszlány... Azért úgy írtam ki a kérdést, mintha én lennék az anya, mert nem akartam, hogy megkapjam, hogy én vagyok a buta neveletlen gyerek és mindenben igaza van a felnőtteknek, én meg hallgassak.


Rosszul éreztem magam a délután óta, mert miután volt ez a kis "gond", jött a mostohaanyám anyukája is és ő is elkezdte, hogy "juuuj hát ilyet nem szabad", meg "majd figyelhetjük most egész délután és este, nehogy baja legyen" és hogyha allergiás lesz, akkor nagyon jó lesz az influenza-szezon közepén az ügyeletre menni... Utána inkább el is jöttem onnan, csak ezek tényleg elég sz..rul estek, mert nem is én adtam a szájába, magától kezdte csócsálni.


Utána mondta apa (felhívott este), hogy ezen ne idegeskedjek, semmi nem történt és ezt megmondta a feleségének is, ne foglalkozzak azzal, miket mondott... Csak tényleg rosszul érzem magam, mert nem akartam bajt.

2017. dec. 9. 00:05
 7/36 anonim válasza:
96%
Na, apád jól beleválasztott ezzel a nővel. Nem csak a nő hülye, hanem még az anyja is.
2017. dec. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%
Istenem. Figyelj, legalább látod, hogy anyukaként majd milyen NE légy. Persze ha az első gyereke, érthető, hogy a széltől is óvni próbálja, de pl az én ismerőseimnek is pont 1,5 éves a kislánya, és tömi befelé a csokit szépen...1,5 éves korára már ehet mindent egy baba. Komolyan mondom, hogy mindenféle pszichológiai és intelligencia tesztekhez kéne kötni a gyerekvállalást..
2017. dec. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%
És én ilyenkor áldom az eget, hogy normális szüleim vannak... Hát ez az asszony egy pszichikai eset.... Nem ad csokit a gyereknek? Meg semmi cukrozott dolgot? Hát spenóton fog felnőni szerencsétlen gyerek? Már előre sajnálom.... Tudod mit csinálj legközelebb? Röhögd ki azt csókolom... Nem is er többet ez a hárpia 😂
2017. dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a baj, hogy másfél évesen nem eszik csokit. Az a baj, hogy ilyen "hisztigörény"* az anyja.


Én a csillagos égig rugdostam volna anyukát az influzenzás kiütéses cukortúladagolásos hülyeségeivel. Nem is rúgni, ütni! Az ütő a nagyi lenne :)



beidézés egy másik válaszból :D

2017. dec. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!