Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggodnom kene ugye meg megvan...

Benedek eva kérdése:

Aggodnom kene ugye meg megvan a babám?

Figyelt kérdés
sziasztok volt két vetélésem most tudtam meg h babás vok pár napja pozitiv lett a tesztem, vedekeztünk de egyszer kiszakadt a gumi. ma reggel volt ilyen barnas rózsaszines valamim de mar kezd elmulni es csak akkor van ha elmegyek pisilni am nincsen. delelott elmentem dokihoz nagyon bunko volt velem es azt mondta nem lat semmit sem. meg csak 4 hetes vok nem is lathat meg semmit sem. jovo heten elmegyek magan uton es szeretnek iratni ultrogestant mert ugy tudom az jo ilyenkor. de nagyon felek rem meg megvan a picim segitsetek
2017. dec. 9. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha már barnázással indul és 2 vetélésed volt, utrogestant kellene kapnod. Jövő hét szerintem késő lesz....
2017. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem irt az orvos hiaba mondtam neki azt mondta nem lat semmit minek irna. de beszeltem a helyi gyogyszertarossal rendel nekem kedden eltudom kezdeni sajnos nemtudok mit csinalni addig is pihenek. mar kezd elmulni nagyon remelem minden rendben lesz
2017. dec. 9. 14:34
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Amíg nem lát semmit méhen belül addig nem adhat utrot. Ezek szerint csak pozitív teszted van, nem is biztos, hogy terhes vagy, a méhen kívülit se zárták ki ha jól értem. Így hogy akarsz utrot szedni?
2017. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen pozitiv lett a tesztem ket tesztet is csinaltam par nap kulonbseggel. es meg nem is lathat uhn semmit sem mert kicsi 3-4hetesen meg petezsak sincsen varok meg egy kicsit majd kiderul
2017. dec. 9. 14:48
 5/13 anonim ***** válasza:
3.-al értek egyet, 1. butaságot írtál. Egy lelkiismeretes orvos sem fog utrot felírni anélkül, h ne bizonyosodna meg 100%-osan, h méhen belüli a terhesség. Amit tehetsz, sok pihi és magnézium. Amíg valami felritkulás, petezsák stb. nem utal egyértlmeűen arra, h bent van, addig sajnos várni kell.
2017. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lát semmit, a minimum, hogy elküldi 2 naponta hCG vérvételre. Simán egy paraszt nemtörődöm orvost fogtál ki. Menj vissza holnap, holnap már biztos más lesz az ügyeletes, hátha jobb fejet fogsz ki. :(
2017. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat pihenek addig is ma reggel is teszteztem pozitiv volt. elmegyek inkabb majd magan uton par nap mulva akkor mar talan latnak is valamit es reménykedem hogy ott van. de ennyire bunkonak azert nem kellett volna lennie a dokinak.
2017. dec. 9. 18:52
 8/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nem írtam butaságot, elég sok nőnek tanácsolja LELKIISMERETES orvos 2 vetélés után, hogy pozitív teszt esetén aznaptól utro!

Én orvosom első vetélésemkor mondta, hogy legyen otthob utro (írt is fel) és követkwző pozi teszt napjától szedtem is. Az a baba ma már 3 hónapos.


Sźoval nem feltétlen butaság amiről Te pusztán még nem hallottál. Sok esetben az uh gépen még nem látható semmi, DE az embriónak már akkor szüksége van a progeszteronra. Lelkiismeretes orvos ezt tudja. Vagy aki már vetélt és elmondták neki. De most már Te is tudod, aki szerint butaságot írtam..

2017. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen igy van sajnos ketszer veteltem el es pont ezert akartam mar elkezdeni az utrot de az ugyeletes doki nem irta ki de a gyogyszertarban itt helyben fognak adni de csak kedden tudom elkezdeni mert akkor lesz csak. fekszek pihenek addig hol elmulik hol visszajon a rozsaszines vmi de minimalis es csak ha elmegyek pisilni. nagyon bizom benne h meg megvan a babam es nem fordul elo ujra
2017. dec. 9. 19:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Butaságot írónak: pontosan leírtam, h csak felelőtlen orvos engedi szedni az utrot, azelőtt, h még látszódna valami a méhben. Értem, h volt 2 vetélése, de a legnagyobb nemtörödömség, csupán egy pozi teszttel a kézben utrot szedni. Gratuálok a babádhoz, de lásd be te is légyszives, h nagy szerencséd volt, h nem méhen kívüli terhességed volt, mert ha így szedi valaki az utrot, annak beláthatatlan, akár halálos következményei is lehetnek. És mielőtt még kötözködnél vagy kioktatnál ez objetív tény nem szubjektív vélemény.

Amit ilyenkor tenni lehet, magnézium, ágynyugalom, akár vérvétel hcg szint ellenőrzésre, naponta vagy 2 naponta uh, és ahogy kiderül, h bent van a baba progipótlás.

2017. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!