Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezek mennyire...

Szerintetek ezek mennyire unisex színek?

Figyelt kérdés
Szóval ajándékba varrok egy kistakarót karácsonyra, unisex színt szeretnék.. Két oldalú lesz, egyik egy citromsárgás szín a másik oldal pedig kivi zöld.. Szerintetek nem túl lányos?
2017. dec. 9. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem, szerintem jó lesz.
2017. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
A fiam két kedvenc színe. :)
2017. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Óvatosan ezekkel a fiús-lányos színek dolgokkal, mert amikor egy másik kérdésnél egy meleg kamasznak oda mertem írni, hogy igenis vannak fiús és lányos színek, egyből idióta homofób lettem. Pedig igenis vannak fiús és lányos színek :)

(mondjuk az ifjú homárnak az volt a baja, hogy van fiú és van lány, nincs közös massza)

Szerintem jó színek amiket választottál :)

2017. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó színek.
2017. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sárga olyan lenne, ami miatt nem sűrűn használnám (nem a neme miatt, nem szeretem a sárgát) de hát nem nekem varrod, ha ő szereti, akinek varrod, csak tessék :)
2017. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

"Óvatosan ezekkel a fiús-lányos színek dolgokkal"


Szerintem is óvatosan, mert kb. 100 éve még a piros (és annak miden árnyalata) számított fiús színnek. mert feltűnő, erőt sugároz, a vér színe...stb. A lányokat fehérbe vagy kékbe öltöztették , mert az jellegtelenebb, visszafogottabb volt. Szóval, hogy mi mindek számít az csak társadalmi megegyezés kérdése, és semmi köze pl. a nemi identitáshoz.

2017. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút unisex:) de ha ezeket nem akarod, ajánlani tudom pl.a világoskéket is.
2017. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl lányos, de szerintem az ilyen rikító színekkel érdemes óvatosan bánni. Ha ismered az ízlését a megajándékozni kívánt anyukának, akkor okés, de alapjáraton én valami kevésbé merész kombót mondanék, pl barna-bézs


(hozzáteszem, abszolút magamból indultam ki, engem a világból ki lehetne kergetni a citromsárga-kivi-narancssárga színekkel)

2017. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most nem azért de ma már szerintem olyan mindegy... hisz csomó pasi/fiú hord rózsaszínt.. Mondjuk én rózsaszín takarót nem vennék a fiamnak, de a sárga és a zöld szerintem se nem lányos, se nem fiús.
2017. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem lányos, tökéletesen unisex. Viszont lehet én is inkább pasztell, kevésbé rikító színeket kombinálnék. Fahéj, bézs, világosbarna, nagyon halvány citromsárga. Kellemesebb lenne az összhatás!
2017. dec. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!